Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЗНУ організували кілька дозвіллєвих заходів

Студенти кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЗНУ організували кілька дозвіллєвих заходів

Студенти кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЗНУ організували кілька дозвіллєвих заходів
18.10.2021 09:02 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму кафедра фізичної терапії та ерготерапії дозвілля творчість концерт

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося чимало тематичних заходів напередодні чотирнадцятого жовтня – дати Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня визволення міста Запоріжжя та Дня міста й Покрова Пресвятої Богородиці. Тож студенти кафедри фізичної терапії та ерготерапії факультету фізичного виховання, здоров’я та спорту вкотре довели, що вони досить креативні, розумні й талановиті. Так, за ініціативи студента 2 курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Михайла Кавріна та за підтримки завідувачки кафедри Надії Богдановської відбувся невеличкий музичний концерт. На захід завітав проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура. Також там були присутні викладачі та студенти факультету.

За час заходу для присутніх підготували кілька музичних композицій на кларнеті. Родзинкою концерту став проведений музичний бліц-конкурс на знання відомих українських композицій. Під час концерту панувала творча та приємна атмосфера, всі присутні студенти та співробітники університету залишилися дуже задоволені святковим заходом.

Представники кафедри фізичної терапії та ерготерапії факультету фізичного виховання, здоров’я та спорту відзначили, що захід пройшов із дотриманням усіх потрібних на той час вимог карантинної безпеки: масковий режим, безпечна дистанція, використання антисептичних засобів тощо.

 

 

 

Схожі новини