Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили наказ ректора «Про продовження дії адаптивного карантину в університеті та перехід на дистанційне навчання»

18.10.2021 10:29 Все Головні новини (ZNU Zaporizhzhia National University наказ ректора продовження карантину дистанційне навчання освітній процес гуртожитки

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили наказ ректора Миколи Фролова № 452 від 16.10.2021 «Про продовження дії адаптивного карантину в університеті та перехід на дистанційне навчання».

У цьому документі йдеться про те, що, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2021 № 954 « Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. № 677» та Постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 № 981 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Запорізької області від 15.10.2021 року № 30, наказується:

1. У зв’язку з встановленням червоного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Запорізької області (з 18.10.2021 року) Здійснити з 18.10.2021 перехід на дистанційну форму навчання всіх факультетів, Інженерного навчально-наукового інституту та фахових коледжів університету;

2. Гурі О.І., проректору з науково-педагогічної та навчальної роботи, Горлач В.В.,  начальнику навчального відділу, Метеленко Н.Г., директору ІННІ ЗНУ, деканам факультетів, директорам коледжів, забезпечити з 18.10.2021 перехід на дистанційну форму навчання.

3. Деканам факультетів, директорам коледжів, керівникам структурних підрозділів на період запровадження карантину:

- посилити контроль за дотриманням працівниками санітарно-гігієнічних норм;

- не допускати до роботи працівників із симптомами вірусного захворювання

4. Воронкову В.В., помічнику ректора, Кондратенко С.В., начальнику відділу виховної роботи, Должиковій І.С., провідному аудитору ректорату, заступникам деканів з виховної роботи, комендантам гуртожитків, здійснити комплекс додаткових карантинних заходів у гуртожитках університету.

5. Кушніру С.М., проректору з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного постачання, Мхітаряну А.М., директору студмістечка, Баранцю В.В., помічнику проректора з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного постачання, посилити дезінфекційний режим (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів у місцях спільного користування, гуртожитках).

6. Воронкову В.В., помічнику ректора, Даниленку С.Ю., начальнику відділу охорони, посилити контроль за збереженням майна університету та взяттям приміщень під охорону.

nakaz_18_10_2021.pdf