Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ долучилися до онлайн-естафети Єдності до Дня українського козацтва

Одинадцятого жовтня 2021 року молодь Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) приєдналися до проведення Онлайн-естафети єдності до Дня Українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисників та захисниць України «Ми – нащадки козацької слави».

Студентка 2 курсу спеціальності 075 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Анна Лабор у рамках заходу виступила з авторською прозою на тему «Запоріжжя – земля козацька». Загальну організацію та підготовку до участі в онлайн-естафеті забезпечила куратор групи 9ПТБ1/20 Світлана Гроха.

Захід проводився за ініціативою Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» в режимі онлайн на платформі Zoom із трансляцією на YuoTube.