Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології відбулася зустріч із потенційною стейкґолдеркою освітньої програми «Логопедія»

На факультеті соціальної педагогіки та психології відбулася зустріч із потенційною стейкґолдеркою освітньої програми «Логопедія»

На факультеті соціальної педагогіки та психології відбулася зустріч із потенційною стейкґолдеркою освітньої програми «Логопедія»
11.03.2020 14:24 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології кафедра соціальної педагогіки та спеціальної освіти освітня програма Логопедія зустріч зі стейкґоледром

Одинадцятого березня 2020 року відбулась зустріч Заверико Н.В., завідувачки кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), з потенційною стейкґолдеркою Кочкіною І.І., директоркою Запорізької школи-інтернату «Оберіг».

Упродовж зустрічі відбулось налагодження шляхів партнерської взаємодії, зокрема можливості проведення практичної підготовки здобувачів освітньої програми 016 «Логопедія». Студенти зможуть проходити навчальні та виробничі практики на таких посадах, як вчитель-логопед, асистент вчителя логопеда, асистент вчителя, асистент вихователя соціального по роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

Також під час заходу висвітлили питання важливості підготовки фахівців зі спеціальної освіти, що зможуть посідати посади, пов’язані з корекцією, вихованням та розвитком дітей різних нозологій. Кочкіна І.І. висловила зацікавленість до співпраці та проведенні сумісних заходів (конференцій, семінарів, консультацій викладачів кафедри та здобувачів освіти).

За результатами зустрічі запропоновано підготувати до підписання документи про співпрацю та проведення практики освітньої програми 016 «Логопедія». Крім того, директорка школи-інтернату погодилась ознайомитись з проєктом освітньої програми «Логопедія» та надати рецензію на неї.

 

 

 

Схожі новини