Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті гарант ОНП «Прикладна математика» зустрівся з аспірантами першого та другого років навчання

На математичному факультеті гарант ОНП «Прикладна математика» зустрівся з аспірантами першого та другого років навчання

13.09.2021 14:26 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет освітня програма Прикладна математика зустріч з аспірантами

Дев’ятого вересня відбулась зустріч гаранта освітньо-наукової програми «Прикладна математика», завідувача кафедри фундаментальної та прикладної математики факультету математики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), д.т.н. Сергія Гребенюка з аспірантами першого та другого років навчання.

Під час зустрічі обговорювалися поточні питання, пов’язані із виконанням освітнього складника ОНП та питання дотримання академічної доброчесності та мобільності, а також публікаційної активності аспірантів в процесі роботи над дисертацією.

До відома аспірантів довели інформацію щодо поточного стану законодавчої та нормативної бази, що регламентує різні аспекти підготовки докторів філософії. Під час зустрічі її учасники порушили низку питань, пов’язаних з освітнім процесом, та висловили побажання щодо його організації під час карантинних обмежень.

 

Схожі новини