Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представниці філологічного факультету запросили запорізьких старшокласників вступати до ЗНУ

18.10.2021 14:27 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Представники філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) протягом усього навчального року активно займаються профорієнтаційною діяльністю серед школярів, які прагнуть навчатися за філологічним фахом. Нещодавно завідувачка кафедри української літератури Наталія Горбач і доцентка Валентина Ніколаєнко та відвідали Запорізьку загальноосвітню школу № 84, де поспілкувалися з учнівською молоддю, адміністрацією та викладачами.

Як відзначають університетські філологині, таке спілкуванням з одинадцятикласниками було корисним і приємним, адже ті вже навчаються в класі із філологічним профілем. Гості розповіли майбутнім вступникам про переваги актуальних і затребуваних на ринку праці освітніх програм, які сьогодні пропонує філологічний факультет ЗНУ. Йшлося також про матеріально-технічну базу університету та практичну підготовку студентів філологічного факультету, яка дозволяє формувати з них висококваліфікованих викладачів, філологів, перекладачів, що володіють фаховим і педагогічним інструментарієм, засобами дистанційного навчання, здатні працювати у системі НУШ тощо.

Обговорили під час зустрічі й можливості особистісного розвитку студентів, які навчаються в ЗНУ, та перспективи подальшого працевлаштування випускників. А ще, надали вичерпні відповіді на численні запитання старшокласників щодо підготовки до ЗНО, вступної кампанії, стосовно умов вступу до ЗНУ тощо. Для докладного ознайомлення з пропозиціями філологічного факультету та іншою корисною інформацією про ЗНУ старшокласникам залишили інформаційні бюлетені.

Окрім іншого, представниці адміністрації філологічного факультету разом із директоркою ЗОШ № 84 Світланою Дорошенко, яка входить до Асоціації роботодавців філологічного факультету ЗНУ, і вчителями української мови та літератури цього освітнього закладу окреслили подальші напрямки співпраці, що триватиме упродовж цього навчального року, зокрема з підготовки старшокласників до ЗНО та вступної кампанії 2022 року.