Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представниці факультету журналістики ЗНУ взяли участь у конференції «Регіональна журналістика в Україні: історія, реалії, виклики, перспективи»

Представниці факультету журналістики ЗНУ взяли участь у конференції «Регіональна журналістика в Україні: історія, реалії, виклики, перспективи»

Представниці факультету журналістики ЗНУ взяли участь у конференції «Регіональна журналістика в Україні: історія, реалії, виклики, перспективи»
18.10.2021 15:00 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики всеукраїнська науково-практична конференція Регіональна журналістика в Україні: історія реалії виклики перспективи наукова діяльність

Нещодавно представниці факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – професорка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Вікторія Ковпак, доцентка цієї кафедри Катерина Доценко та старший викладач кафедри журналістики Тетяна Рогова – взяли онлайн-участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Регіональна журналістика в Україні: історія, реалії, виклики, перспективи». Захід був організованій кафедрою журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка та Полтавською обласною організацією Національної спілки журналістів України.

Разом із колегами з різних ЗВО країни учасники заслухали та обговорили доповіді на актуальні теми, присвячені питанням викладання дисциплін й специфіці регіональних ЗМІ. А також зупинилися на викликах, що їх поставила перед сучасним суспільством та галуззю комунікацій карантинна доба.

На початку конференції з вітальним словом до присутніх звернулися декан факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Оксана Кирильчук і директорка Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації Вікторія Пилипенко. Обидві вони побажали всім учасникам продуктивної роботи та обміну цінними думками, які принципово важливі для регіональної журналістики. Адже теми, винесені на обговорення під час конференції, хвилюють не лише медійників, а й передусім науковців.

Разом із колегами вони заслухали та обговорили доповіді на актуальні теми, присвячені питанням викладання журналістики, регіональної преси, медіграмотності. Представниця ЗНУ Катерина Доценко поділилася досвідом щодо особливостей викладання курсів, які присвячені роботі пресслужб на факультеті журналістики. А Тетяна Рогова приділила увагу розгляду питання з формування навичок поведінки за допомогою екранних засобів у рамках проєкту «Супермама» тощо.

Результатом конференції стало взаємозбагачення досвідом, а згодом вийде електронний збірник праць, що має на меті поширення думок та висновків учасників конференції на широкий загал.

 

Олена Хлистун,

Катерина Доценко,

Тетяна Рогова

 

Схожі новини