Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики ЗНУ завершився віртуальний студентський обмін

На факультеті журналістики ЗНУ завершився віртуальний студентський обмін

На факультеті журналістики ЗНУ завершився віртуальний студентський обмін
18.10.2021 16:08 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики міжнародна діяльність проєктна діяльність віртуальний студентський обмін

У рамках віртуального студентського обміну запорізькі й американські здобувачі освіти презентували спільні проєкти. Так, 11 та 13 жовтня відбулися Zoom-сесії, під час яких студенти факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та Державного університету Анджело (США, Техас) розповіли про негативні суспільні явища: расизм, сексизм, неповні сім'ї, наркозалежність, також іони обговорили діяльність держорганів тощо.

Учасники досліджували ці теми протягом півтора місяця. Вони збирали статистичні дані, вивчали законодавство, влаштовували опитування, спілкувалися з експертами, шукали героїв та резонансні кейси. Усе це для того, щоб порівняти ситуації в Україні та США.

У ЗНУ процесом керували викладачки факультету журналістики Катерина Сіріньок-Долгарьова та Юлія Любченко. «Це – мій перший досвід. І я радію, що наші студенти показали гарний результат. Це було непросто, але комунікація між американськими й українськими студентами була результативною, бо ми отримали цікаві дослідження з расової, гендерної дискримінації, щодо життя дітей у неповних родинах тощо. Важливо те, що наші студенти продемонстрували журналістські вміння. Кожне дослідження супроводжувалось потужною роботою зі збирання інформації, пошуком героїв, проведенням інтерв'ю. Тому вважаю наш проєкт успішним і сподіваюсь, що цей досвід стане в пригоді в майбутньому», – прокоментувала участь представників ЗНУ у віртуальному обміні Юлія Любченко.

На цьому робота для наших журналістів не завершилася. Уже за місяць вони опублікують матеріали, в яких використають зібрані разом із закордонними колегами факти.

Нагадаємо, що співпраця тривала в рамках програми «Академія лідерства з інтернаціоналізації» за підтримки Американських Рад і міжнародної мережі «Education USA». 

 

Наталія Данилюк,

студентка 3 курсу.

факультету журналістики

 

Схожі новини