Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті ЗНУ відбулася онлайн-зустріч зі стейкґолдерами – представниками «QATestLab»

19.10.2021 14:18 Все Головні новини Факультети Математичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет освітній процес освітні програми зустріч зі стейкґолдерами

Дев’ятнадцятого жовтня у ЗНУ організували щорічну зустріч студентів та викладачів математичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) з представниками міжнародної компанії «QATestLab» у форматі онлайн.

Від компанії «QATestLab» на зустріч завітали Оксана Курмаш – Team Lead (керівниця) тренінгового центра, Анастасія Мороз – QA Engineer (спеціалістка з тестування) й Катерина Репич – фахівчиня HR-відділу.

Від математичного факультету були присутні завідувач кафедри програмної інженерії Андрій Лісняк, завідувач кафедри комп’ютерних наук Сергій Чопоров, доцент кафедри програмної інженерії Олександр Мильцев, доцент кафедри програмної інженерії Віталій Горбенко та доцентка кафедри комп’ютерних наук Надія Матвіїшина.

Представники компанії «QATestLab» провели презентацію на тему «До роботи в ІТ – один крок», яка змістовно ознайомила присутніх з основними напрями роботи компанії, можливостями працевлаштування та перспективами розвитку майбутніх співробітників.

Усі охочі можуть зареєструватися на курси з тестування програмного забезпечення за лінк:

Після завершення презентація відбулося обговорення освітніх програм за якими здійснюється підготовка студентів на математичному факультеті: 121 «Інженерія програмного забезпечення», 122 «Комп'ютерні науки» та 126 «Інформаційні системи».

Більше про діяльність компанії, її структуру тощо можна дізнатися за лінком: https://training.qatestlab.com/