Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, спеціальності «міжнародної економіка», менеджерка в компанії ТОВ «Зевс» Юлія Плескач

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, спеціальності «міжнародної економіка», менеджерка в компанії ТОВ «Зевс» Юлія Плескач

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, спеціальності «міжнародної економіка», менеджерка в компанії ТОВ «Зевс» Юлія Плескач
20.10.2021 09:06 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та профорієнтації пресслужба проєкт Історії успіху випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває профорієнтаційний проект «Історії успіхів випускників ЗНУ». Наскільки важливо любити свою справу, бути цілеспрямованим у досягненні поставлених цілей, опановувати сучасні технології, чому доносити інформацію до аудиторії варто вже по-новому – про це та інше читайте в інтерв’ю з однією з талановитих вихованець економічного факультету, менеджеркою зовнішньоекономічної діяльності в компанії ТОВ «Зевс» Юлією Плескач.

- Пані Юлія, розкажіть, будь ласка, про навчання на економічному факультеті ЗНУ. У якому році Ви отримали диплом?

- У 2016 році я закінчила економічний факультет Запорізького національного університету за спеціальністю 051 «Економіка» освітньо-професійна програма «Міжнародна економіка».

- Ким та де Ви зараз працюєте?

- Працюю менеджеркою ЗЕД у компанії ТОВ «Зевс»

- Пані Юлія, чому Ви для навчання обрали саме ЗНУ?

- За відгуками подобався факультет, спеціальність цікава, хороші викладачі. Вважаю ЗНУ найкращим університетом у Запоріжжі.

- Які знання та навички Вам знадобилися в житі або що Ви використовуєте в своїй професійній діяльності?

- Знадобилися знання з міжнародної економіки, менеджменту ЗЕД, статистики.

- Що Ви порадили б студентам, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Міжнародна економіка»?

- Краще вчити іноземну мову та вивчати якусь другу іноземну мову.

- Яким Ви бачите розвиток університету, економічного факультету та які напрямки роботи потребують найбільшої уваги?

- Вважаю, що необхідно приділяти увагу тому, щоб студенти розуміли, ким вони випускаються та ким можуть йти працювати. Варто збільшити кількість годин англійської мови та предметів, які викладаються англійською мовою.

- Чи отримали Ви додаткові переваги для працевлаштування, на кшталт знання іноземної мови, стажування за фахом, набуття додаткових компетентностей, під час навчання за спеціальністю?

- Так, знання іноземної мови, стажування за фахом, ( на підприємстві «Іскра») дуже знадобилися мені у подальшій роботі.

- Які знання та навички Вам знадобилися або Ви використовуєте в своїй професійній діяльності?

- Можу сказати, що різнобічна підготовка на факультеті допомогла навчитись виконувати всі завдання вчасно та все встигати. Так само, як у навчанні можна отримати низькі бали за невиконані завдання, так і в дорослому самостійному житті всі помилки в роботі відображуються на рівні заробітної плати, на преміях і кар’єрних перспективах. Крім того, роки в університеті навчили швидко адаптуватися до нових умов, виконувати різні завдання, вмінню знайти контакт у діалозі з різними людьми, вмінню опановувати різні іноземні мови.

- Щоб Ви порадили студентам, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Міжнародна економіка»?

- У житті все легко не буває, ніколи не потрібно опускати руки, сумувати, потрібно цілеспрямовано йти до своєї мети, якщо вона є. При цьому важливо розуміти, що тебе очікує надалі, що мотивує, наприклад, просування кар’єрними сходами, досягнення високого рівня. Також необхідно розвиватись і навчатись чомусь новому.

- Назвіть хоча б одну подію, яка найбільш Вам запам’яталась зі студентського життя?

- Найбільше запам’яталися поїздки Україною за часів студентського життя, а також – міжнародне стажування за програмою «АІЕSEC».

- Які риси вдачі, на Вашу думку, мають бути у людини, котра обрала Вашу професію?

- Бути незалежними, раціонально оцінювати ризики, активно працювати над самодисципліною. знати, і як бути лідером, і як йти за кимось, жити згідно своїх цінностей.

- Які Ваші цілі, пов’язані з професійними досягненнями?

- На цьому етапі – це вдосконалення професіоналізму та можливий кар’єрний зріст.

- Що побажаєте студентам ЗНУ?

- Проводьте час із користю. Пам’ятайте, що навчання ‒ на першому місці, бо знання зі школи та університету однозначно знадобляться в дорослому житті. Увесь час поповнюйте свій багаж знань і пам’ятайте, що вчитися ніколи не пізно. Розвивайтеся!

 

Оксана Гамова

доктор економічних наук,

доцентка кафедри міжнародної економіки,

природних ресурсів та економіки міжнародного туризму

 

Схожі новини