Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступників-2022 запрошують взяти участь в анкетуванні від ЗНУ та поставити питання ректору вишу Миколі Фролову

22.10.2021 15:08 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування співпраця зі школами анкетування абітурієнтів

Співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під керівництвом його начальниці Галини Микитів прагнуть допомогти майбутнім вступникам зорієнтуватись на ринку освітніх послуг, зробити усвідомлений вибір на користь сучасної якісної вищої освіти. Саме тому Запорізький національний університет проводить опитування випускників закладів загальної середньої освіти щодо престижності професій, якості забезпечення освітніх послуг. А також завдяки опитуванню абітурієнти мають нагоду поставити питання ректору ЗНУ Миколі Фролову щодо вступу-2022.

Для цього треба заповнити кілька інформаційних полів у зручній онлайн-формі за лінком:

Так абітурієнти-2022 допоможуть представникам ЗНУ дізнатися про очікування й прагнення вступників, забезпечать надійний зворотній зв’язок із вишем, завдяки якому вони зможуть дізнатися про численні профорієнтаційно-просвітниці заходи, які проходять на базі вишу й, серед іншого, мають на меті допомогти вступникам якісно підготуватись до складання зовнішнього незалежного оцінювання та успішного проходження всіх етапів вступної кампанії.

Звертаючись до старшокласників, представники ЗНУ запевняють, що найбільш зваженим вибором після завершення навчання в ЗЗСО стане подальше навчання в закладі вищої освіти за бажаною спеціальністю. Важливо, щоб при цьому навчання у виші було якісним, комфортним і цікавим. І саме на забезпечення цих умов у майбутньому спрямоване це опитування абітурієнтів.

Ще одна важлива причина, через яку варто взяти участь в анкетуванні, – це можливість поставити запитання безпосередньо ректору ЗНУ Миколі Фролову. Микола Олександрович ознайомиться з усіма запитами абітурієнтів й відповість на них під час запису відповідної програми у відеолабораторії університету в рамках підготовки цього проєкту відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ.

Представники ЗНУ запрошують абітурієнтів взяти участь в опитуванні, скористатися всіма можливостями, які надає університет в підготовці до проходження ЗНО і зустріти новий навчальний рік уже студентами омріяної спеціальності.