Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті ЗНУ студенти долучились до профорієнтаційної роботи

На математичному факультеті ЗНУ студенти долучились до профорієнтаційної роботи

23.10.2021 13:54 Все Головні новини Факультети Математичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет профорієнтаційна діяльність освітній процес практика

Не дивлячись на певні складності, пов’язані з пандемією, представники математичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) працюють над виконанням профорієнтаційних завдань. Викладачі готують цікаві заходи для профільних учителів – методичні семінари та курси підвищення кваліфікації, а студенти, у свою чергу, теж не відстають.

По-перше, в студраді є активісти, Олександр Дугієнко й Анна Шпак, які зголосились організувати зв'язок із випускниками шкіл Запорізького району та провести від імені студради факультету для них віртуальне знайомство з математичним факультетом та його спеціальностями.

По-друге, за навчальним планом, із вересня по жовтень проходила педагогічна практика студентів 4 курсу спеціальностей «Середня освіта (математика)», «Середня освіта (фізика»), «Середня освіта (інформатика)» та «Комп’ютерні науки». Студенти встигли отримати багато цікавого досвіду та прокачати власні hard skills  та soft skills, які стосуються не лише профільних предметів, але й психології та соціології. Важливим є те, що всі студенти- під час практики мали виконати профорієнтаційне завдання від факультету – провести різноманітні заходи, які мають за мету розкрити особливості навчання у виші взагалі та Запорізькому національному університеті, зокрема. Таким чином практиканти провели профорієнтаційну роботу в 4 запорізьких школах: це – Запорізький технічний ліцей, ліцей № 62, ліцей № 105 та гімназія № 107.

За час проходження практики студенти власною поведінкою та якісною підготовкою демонстрували високий рівень освіти, якому завжди відповідав Запорізький національний університет. Про це свідчать відгуки учителів, які керували практикою, та заступників директорів цих навчальних закладів. Але насправді цікаві профорієнтаційні заходи з яскравими презентаціями та прикладами, присвячені спеціальностям математичного факультету, проведені студентами, скоро стануть майбутнім випускникам шкіл у пригоді.

Математичний факультет завжди готовий організувати зустрічі й екскурсії для учнів шкіл в офлайн- та онлайн-режимах, відповісти на всі питання стосовно навчання та факультетських спеціальностей.

Звертаючись до абітурієнтів, представники факультету запрошують їх ознайомитися з освітніми програмами тут – Освітні програми - ЗНУ (znu.edu.ua), а в майбутньому – прийти навчатися на математичний факультет.

Геннадій Циммерман,

заступник декана математичного факультету