Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ висловлюють щире співчуття рідним і близьким талановитої викладачки Ганни Макушинської

Представники ЗНУ висловлюють щире співчуття рідним і близьким талановитої викладачки Ганни Макушинської

Представники ЗНУ висловлюють щире співчуття рідним і близьким талановитої викладачки Ганни Макушинської
25.10.2021 11:00 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут некролог

Представники Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) висловлюють свої глибокі щирі співчуття та поділяють скорботу рідних, близьких і друзів кандидатки філософських наук, директорки Центру польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собеського, голова Товариства польської культури ім. св. Іоанна Павла II та кураторки мовних курсів Ганни Павлівни Макушинської.

Чудова викладачка й талановита організаторка, людина, яка завжди ставила перед собою високі цілі і вміла з успіхом їх досягати, чарівна жінка, Ганна Павлівна користувалася повагою колективу, любов’ю студентів і всіх тих, із ким вона співпрацювала під час свого яскравого й насиченого подіями життя.

Ганна Павлівна – випускниця Запорізького національного університету, де навчалася за спеціальністю «Філолог. Викладач української мови і літератури». Для неї девіз «Навчання крізь все життя», – було не просто словами: у 2003 році Ганна Макушинська захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «Соціальна філософія і філософія історії»; навчалась за дистанційною магістерською програмою екуменічних наук Українського католицького університету (м. Львів) за спеціальністю «Релігійна журналістика». У 2016-2018 рр. Ганна Павлівна проходила стажування у відомих польських закладах вищої освіти, серед яких – Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі (м. Люблін); Інститут національної пам'яті (м. Варшава); Вища школа управління та охорони праці (м. Катовіце); Літня академія польської мови і культури при університеті М. Коперніка (м. Торунь).

В інженерному навчально-науковому інституті та за його межами багато хто пам’ятає Ганну Павлівну й як голову Філософського клубу ЗДІА. А мешканці Запоріжжя завжди будуть пам’ятати і про те, яку роль відіграла Ганна Павлівна для увічнення пам’яті одного з найкращих мерів Олександрівська – Фелікса Мовчановського. Пам’ятник у Запоріжжі встановило Товариство польської культури ім. Св. Іоанна Павла ІІ та меценати, за підтримки Запорізької міської ради, канцелярії голови ради міністрів Республіки Польща в рамках підтримки польської громади та поляків за кордоном. Ганну Павлівну Президент Республіки Польща Анджей Дуда нагородив Срібним хрестом за заслуги.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним і друзям Ганни Павлівни з приводу передчасної кончини цієї прекрасної жінки, дбайливої дочки та матері, талановитого педагога, досвідченої менеджерки, ентузіастки своєї справи.

Життєпис Ганни Павлівни Макушинської назавжди увійде як важлива сторінка до літопису Запорізького національного університету. А спогади про неї збережуться в серцях тих, хто її знав.

Світла і вічна пам'ять...

 

 

 

Схожі новини