Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для ЗНУ діє відкритий доступ до міжнародних наукометричних і повнотекстових баз даних

Для ЗНУ діє відкритий доступ до міжнародних наукометричних і повнотекстових баз даних

Для ЗНУ діє відкритий доступ до міжнародних наукометричних і повнотекстових баз даних
25.10.2021 11:16 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наука бібліотека наукова діяльність бази даних онлайн-платформи

За національною передплатою Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) має доступ:

- до наукометричних баз Web of Science до 31 травня 2022 р., Scopus – до 31 грудня 2021 р.;

- до повнотекстових ScienceDirect, EBSCO – до 31 грудня 2021 р.

За умовами Договорів, представники компаній «Elsevier» і «Clarivate» пропонують науково-педагогічним працівникам, членам редколегій, аспірантам і студентам масштабну програму навчання українською та англійською мовами. Наукова бібліотека постійно інформує університетський загал про online заходи.

«ScienceDirect» – повнотекстова база даних компанії «Elsevier», яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань від понад 47 тис впливових авторів. Українським користувачам доступні понад 39 тис електронних книг колекції «All Access Books», серед яких монографії, довідники, підручники тощо, включно з безстроковим доступом до колекції 2 088 електронних монографій 2019-2020 рр. Доступ до ScienceDirect надається авторизованим користувачам за логінами і паролями до Scopus.

Платформа «EBSCOhost» – це інтерактивна довідково-бібліографічна система, яка складається з різноманітних повнотекстових та реферативних баз даних від провідних постачальників інформації. Інформаційні ресурси 12 баз даних «EBSCO» мають широке тематичне охоплення: від бізнесу та гуманітарних наук до медицини та екології. Безкоштовний тестовий доступ надається через пошуковий інтерфейс на платформі «EBSCOhost» у локальній мережі ЗНУ без введення логіну та паролю, у віддаленому доступі – після авторизації за спеціальним логіном і паролем, які надіслані факультетам та інженерному навчально-науковому інституту ЗНУ.

«Bentham Science» є видавцем рецензованої наукової літератури, яка містить результати досліджень переважно в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. Для налаштування тестового доступу необхідно перейти за лінками: Доступ до електронних журналів (статті можна завантажувати у форматі PDF); Доступ до електронних книг (знайомство з повними текстами книг виключно онлайн). Безкоштовний тестовий доступ до всіх ресурсів видавництва діятиме до 15 грудня 2021 р.

На платформі «SpringerLink» користувачам ЗНУ на постійній основі доступні 9 662 назви книг повнотекстової колекції SpringerLink's eBook collection – Education.

Ресурси баз даних «ScienceDirect», «SpringerLink» та «EBSCO» надають можливість викладачам, студентам, аспірантам залучити до фахової підготовки, інформаційного забезпечення дисциплін англомовні видання провідних видавництв світу. Наукова бібліотека здійснює роботу із завантаження видань із повнотекстових баз даних до електронної бібліотеки. Колекцію повнотекстових навчальних видань англійською мовою можна переглянути на сайті http://library.znu.edu.ua/ в меню: Електронний каталог. Класифікатори. Бібліографічні довідки. Акредитація освітніх програм. Видання англійською мовою.

Банери з посиланнями доступу до баз даних, інформація про вебінари розміщена на сайті Наукової бібліотеки: http://library.znu.edu.ua/

Із питань доступу до баз даних та вебінарів звертайтесь до наукової бібліотеки на email: lib@znu.edu.ua або до зали електронних ресурсів (к. № 126, навч. корпус № 2).

 

Наукова бібліотека

 

 

 

Схожі новини