Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту ЗНУ за участю, зокрема, здобувачів вищої освіти відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми управління економічним потенціалом регіонів»

Двадцять восьмого в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) на базі факультету менеджменту розпочала свою роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми управління економічним потенціалом регіонів». Її організаторами стали Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька міська рада, Запорізький національний університет та Запорізька торгово-промислова палата.

Участь у конференції взяли 112 науковців із різних ЗВО України: це – Дніпровський національний університет ім. О.Гончара (м. Дніпро), Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій (м. Запоріжжя), Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка (м. Київ), Класичний приватний університет (м. Запоріжжя), Комунальний заклад вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради (м. Запоріжжя), Національний університет «Запорізька політехніка» (м. Запоріжжя), Національний університет кораблебудування ім. адмірала С.Й. Макарова (м. Миколаїв), Національний університет харчових технологій (м.Київ), Приазовський державний технічний університет (м. Маріуполь), Таврійський державний агротехнологічний університет (м. Мелітополь), Ужгородський національний університет (м. Ужгород), Харківський державний університет харчування та торгівлі (м. Харків), Черкаський державний технологічний університет (м. Черкаси). Свої доповіді на засіданнях секцій представили як викладачі, здобувачі вищої освіти, так і виробничники – представники галузі управління.

Відкрили конференцію та привітали її учасників проректор з наукової роботи ЗНУ д.і.н., професор Геннадій Васильчук і завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, доцент Дамір Бікулов. Із доповідями в рамках пленарного засідання виступили Дмитро Антонюк, доктор економічних наук, професор, віце-президент Запорізької торгово-промислової палати, – із доповіддю «КОЛАБОРАЦІЯ БІЗНЕСУ ТА НАУКИ: ПРОБЛЕМИ Й ПЕРСПЕКТИВИ»; Світлана Маркова, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Запорізького національного університету, яка виголосила доповідь на тему «ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» та Ігор Беліх, аспірант Запорізького національного університету, із доповіддю «ПУБЛІЧНО ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВО В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ РЕГІОНУ».

Після завершення пленарної частини, учасники працювали у засіданнях п’яти секцій. Українські науковці розглянули такі проблеми: «Потенціал регіону і управління його розвитком», «Вплив зовнішньоекономічних зв’язків на розвиток регіону», «Логістичний потенціал регіонів», «Роль адміністрування бізнесу у формуванні ресурсного та економічного потенціалів регіону» і «Ділові комунікації як інструмент управління економічним потенціалом регіону».

Треба також відзначити, що робота окремих секцій проходила у формі дебатів, а виступи учасників були підготовлені як українською, так і англійською мовами. До проведення конференції приурочили видання збірника наукових праць.