Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ відзначили День маркетолога

Двадцять п’ятого жовтня викладачі циклової комісії «Маркетингу, торгівлі та біржової діяльності» Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували цікавий онлайн-захід до Дня маркетолога серед студентів усіх спеціальностей коледжу.

На учасників заходу чекала інтелектуальна вікторина «Найкращий знавець маркетингу» та пізнавальна онлайн-гра «Який ти маркетолог?», а також – заохочення та подарунки від спонсорів свята. Захід проходив на телеграм-каналі «Маркетинг та підприємництво». 26 жовтня серед учасників, які відповіли на запитання й виконали умови від спонсорів, проводився розіграш призів шляхом випадкової комп’ютерної вибірки на платформі ZOOM. Таким чином обрали найкращих інтелектуалів у галузі маркетингу серед студентів коледжу. Переможці отримали Сертифікат учасника і були нагороджені подарунками.

Результати розіграшу серед учасників інтелектуальної вікторини «Найкращий знавець маркетингу» такі:

- 1 місце – Ольга Безрукова (група 9М1/19) отримала чашку з принтом і мерчем «I love Marketing»;

- 2 місце – Іван Кучер (група 9ХТ1/20) отримав подарунковий сертифікат на набір смаколиків «4 м’яса» від syshena_lavka_zp;

- 3 місце – Ірина Глинська (група 9ПТБ1/20) отримала подарунковий сертифікат на персональний художній портрет .

Результати розіграшу серед учасників пізнавальної гри «Який ти маркетолог?» такі:

- 1 місце – Ольга Безрукова (група 9М1/19) нагороджена подарунковим сертифікатом на персональний художній портрет від Nika Art Painter;

- 2 місце – Ірина Глинська (група 9ПТБ1/20) отримала подарунковий сертифікат на набір «Літо в коробці» від syshena_lavka_zp;

- 3 місце – Юлія Коваль (група 9ПТБ1-20) виграла подарунковий сертифікат на шопінг в розмірі 300 грн від інтернет магазину shop_lovely_style.

Викладачі циклової комісії  «Маркетингу, торгівлі та біржової діяльності» Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ вітають переможців і щиро дякують всім, хто активно брав участь у заходах до Дня маркетолога.