Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та здобувачі вищої освіти факультету СПП проводять плідну профорієнтаційну роботу

Викладачі та здобувачі вищої освіти факультету СПП проводять плідну профорієнтаційну роботу

Викладачі та здобувачі вищої освіти факультету СПП проводять плідну профорієнтаційну роботу
03.11.2021 09:38 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами вступ до магістратури

Жовтень став плідним місяцем профорієнтаційної роботи на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Так, завідувачка кафедри психології, доцентка Наталія Губа 1 жовтня відвідала батьківські збори у Запорізькому технічному ліцеї. Вона надала батькам майбутніх абітурієнтів інформацію про факультет СПП, а також розповіла про специфіку його освітніх програм, висловивши сподівання побачити учнів у майбутньому як студентів здобувачів вищої освіти на факультету. Родичі вступників під час заходу мали змогу ближче ознайомитися зі специфікою запропонованих освітніх програм, особливостями вступу у 2022 році та навчання, а також отримали відповіді на актуальні запитання щодо вступу.

Крім того, представники кафедри психології проінформували навчальні заклади щодо підготовчих курсів ЗНУ різної форми навчання як для випускників шкіл, так і для випускників коледжів. На кафедрі також співпрацюють із роботодавцями з метою їхнього залучення до освітнього процесу та до практичної підготовки майбутніх психологів. Цієї мети досягають завдяки укладанню договорів про співпрацю, організацію практик різної траєкторії для бакалаврів і магістрів. Викладачі кафедри активно працюють з базою Асоціації випускників, що дає змогу здійснювати обмін контактними даними між роботодавцями та випускниками для пошуку місця їх працевлаштування.

Співробітники кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти займалися профорієнтаційною роботою серед майбутніх вступників як на перший курс, так і серед охочих вступити до магістратури. Так, на початку жовтня доцентка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Тетяна Соловйова відвідала підзвітний Запорізький академічний ліцей № 23 та проінформувала абітурієнтів щодо переваг вступу до Запорізького національного університету, про спеціальності факультету соціальної педагогіки та психології: «соціальна робота (соціальна педагогіка)», «психологія», «спеціальна освіта (логопедія)», «дошкільна освіта», «початкова освіта», «сценічне мистецтво» та «дизайн (графічний дизайн)».

Для студентів 2 курсу о/п «Логопедія» організували зустріч з роботодавцями: відомою логопединею Таїсією Москалюк, під час якої студенти дізнались про особливості роботи логопеда та шляхи становлення його як професіонала. Більше інформації про цю подію можна дізнатися за лінком:

https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=55361&lang=ukr&news_code=na-fakulteti-sotsialnoyi-pedagogiki-ta-psikhologiyi-znu-vidbulasya-zustrich-studentiv-logopediv-iz-robotodavtsyami

Фокусом профорієнтаційної роботи кафедри дизайну в жовтні стала організація та залучення на підготовчі курси ЗНУ абітурієнтів-2022, які мріють стати графічними дизайнерами. Підготовка старшокласників проводиться у творчих майстернях кафедри та в онлайн-форматі під час карантину. Вступники опановують основи рисунку, живопису й композиції – навички, необхідні для вступу за омріяним фахом.

Студентки 3 курсу о/п «Графічний дизайн» Діана Касай і Вікторія Назаренко стали співорганізаторками й активними учасницями «Арт-форуму», що відбувся 12-16 жовтня в Запоріжжі. Досвід в організації такого масштабного мистецького івенту, нові фахові знайомства з успішними дизайнерами, художниками й арт-директорами – запорука майбутнього кар’єрного зростання випускників-дизайнерів, нових можливостей в організації практичної підготовки кафедри, залучення креативної молоді до навчання на факультеті соціальної педагогіки та психології.

Також відбулося розширення міжнародної співпраці: протягом двох тижнів завідувачка кафедри дизайну Ганна Чемерис у робочій поїздці-стажуванні до Балтійської міжнародної академії (м. Рига, Латвія) вивчала досвід міжнародних партнерів для його імплементації в Україні. Уже отримали низку домовленостей щодо проведення спільних українсько-латвійських виставок, майстер-класів, наукових конференцій і конкурсів із дизайну.

Представники кафедри дошкільної та початкової освіти організували зустріч зі стейкхолдерами від КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», під час якої обговорювались напрями співпраці щодо проходження практики та працевлаштування студентів спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта». Більше інформації – за лінком:

https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=55116&lang=ukr&news_code=predstavniki-kafedri-doshkilnoyi-ta-pochatkovoyi-osviti-obgovorili-zi-stejkkholderami-ak

21 жовтня представники кафедри дошкільної та початкової освіти влаштували онлайн-зустрічі з директорами та заступниками директорів освітніх закладів участі в профорієнтаційних заходах ЗНУ та факультету СПП та розсилки інформації про проходження пробних тренінгів ЗНО. На заході були присутні представники таких закладів загальної середньої освіти, як Запорізький класичний ліцей; Запорізький багатопрофільний ліцей № 99; Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 екологічного профілю; Запорізький навчально-виховний комплекс № 63 та Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 94.

Крім того. представники кафедри акторської майстерності інформували випускників Ліцею «Елінт», ЗОШ №89, Січового колегіуму щодо проведення пробних тренінгів ЗНО. Доцентка кафедри акторської майстерності Тетяна Гердова розповіла випускникам Мелітопольського коледжу культури про акторську професію, про проведення пробного ЗНО, навчання в ЗНУ та про інші освітні програми факультету соціальної педагогіки та психології. Доцентка кафедри акторської майстерності Надія Стадніченко, своєю чергою, виступила перед керівниками театральних секцій м. Запоріжжя в Запорізькій міській раді, поширивши флаєри з інформацією про спеціальність «Сценічне мистецтво».

Представники факультету соціальної педагогіки та психології впродовж жовтня провели онлайн-опитування випускників бакалаврату факультету СПП денної та заочної форм навчання щодо їхніх планів вступу до магістратури; провели зустрічі здобувачів вищої освіти з роботодавцями; інформували та запрошували вступників на підготовчі курси ЗНУ. Також відбулися інформаційні зустрічі з випускниками шкіл із наданням актуальних матеріалів про спеціальності ЗНУ та, зокрема, спеціальності факультету соціальної педагогіки та психології. Учасникам заходів роздали профорієнтаційні номери газети ЗНУ та рекламні флаєри. Відбулося, серед іншого, інформування та залучення до вступу до магістратури (додатковий набір) за спеціальностями факультету СПП.

Нагадуємо, що факультет соціальної педагогіки та психології здійснює профорієнтаційну підтримку вступників-2022 року через свій телеграм-канал https://t.me/SPP_ZNU_vstup_20

Його представники запрошують долучитися до інтернет-спільноти абітурієнтів.

 

Схожі новини