Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тривають роботи з термомодернізації гуртожитків

У ЗНУ тривають роботи з термомодернізації гуртожитків

У ЗНУ тривають роботи з термомодернізації гуртожитків
05.11.2021 16:59 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина ZNU Zaporizhzhia National University адміністративно-господарська частина ремонтні роботи гуртожитки термомодернізація

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжує реалізацію проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за фінансування Європейського інвестиційного банку та підтримки Програми розвитку ООН.

Першого листопада 2021 року відбулось засідання робочої групи, під час якого проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергій Кушнір проінформував членів робочої групи про хід виконання робіт

У гуртожитку №4 вже закінчено роботи із заміни вікон, наразі триває утеплення фасаду зі сторони студентського містечка, підрядники вже почали утеплення даху. Залишаються роботи із заміни циркуляційних насосів та внутрішні роботи.

У гуртожитку №3 досі тривають роботи із заміни вікон, утеплення фасаду. Наступним етапом буде заміна покрівельного матеріалу даху. Важливим є те, що завершено роботи із встановлення погодної автоматики, тому університет чекає запуску централізованого опалення. Це допоможе створити оптимальний температурний режим у кімнатах.

Як зазначив проректор Сергій Кушнір: «Значну увагу наразі приділено саме зовнішнім роботам, адже їх виконання необхідно завершити до початку заморозків. Після закінчення робіт ззовні будівельники перейдуть до внутрішніх, зокрема встановлять відкоси, підвіконня тощо. Водночас, у нас існують певні відставання в графіку виконання робіт. Основна причина – погодні умови, які далеко не завжди дозволяють виконувати роботи на висоті та дотримуватися технології проведення робіт. Крім того, виникла необхідність у коригуванні проєктної документації, але спільною роботою адміністративно-господарської частини, підрядних організацій та авторського нагляду ці процеси триватимуть не довго, у цей час виконуватимуться роботи, що не підлягають коригуванню».

Окрему увагу приділяють дотриманню соціальним та екологічним стандартам. Зокрема, на засіданні робочої групи було заплановано проведення чергових візитів моніторинговою групою, основною метою діяльності якої є перевірка дотримання соціальних та екологічних стандартів. Під час таких візитів група акцентує увагу на чистоті будівельного майданчику та повідомляє підрядників про необхідність прибирання.

Нагадуємо, що якщо у вас виникають питання щодо реалізації проектів, пропозиції або скарги, то ви можете їх надсилати на електронну адресу vospotdel@ukr.net, звертатись до фахівчині по роботі зі скарги – начальниці відділу виховної роботи Світлани Вікторівни Кондратенко (навчальний корпус № 4 каб. 211, тел. 228-76-48) або у телеграм бот @znu_ahch_bot.

Крім цього ви можете звертатись до працівників адміністративно-господарської частини – навчальний корпус № 4, каб. 230.

 

 

 

Схожі новини