Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі іноземної мови області обмінялися досвідом на базі Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ

Викладачі іноземної мови області обмінялися досвідом на базі Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ

Викладачі іноземної мови області обмінялися досвідом на базі Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ
11.11.2021 11:01 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж співпраця із закладами вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації профорієнтаційна діяльність обговорення

У Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) на платформі організації конференц-зв’язку Zoom відбулося методичне об’єднання викладачів іноземної мови коледжів, технікумів та училищ Запорізької області. Участь у ньому взяли викладачі із 17 освітніх закладів, зокрема з Медичного фахового коледжу ЗДМУ, Фахового коледжу Класичного приватного університету, Мелітопольського промислово-економічного фахового коледжу, Дніпрорудненського індустріального коледжу, Запорізького будівельного фахового коледжу, Педагогічного фахового коледжу комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія»,  КЗ «Запорізький фаховий музичний коледж ім. П.І. Майбороди»  та ін. 

На початку заходу учасників привітала директорка ВСП «ЕПФК ЗНУ» Олена Грибанова. Вона побажала успіхів в роботі та розповіла про концепцію вивчення іноземних мов у коледжі. Своєю чергою, викладачки освітнього закладу Поліна Васільєва, Єлизавета Яроцька, Олена Бережко та Олена Покоєнко висвітлили питання компетентнісного підходу на заняттях іноземної мови для здобувачів освіти, які отримують освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра з різних спеціальностей та поділилися власними розробками для підготовки до ДПА у формі ЗНО з іноземної мови.

Заступниця директорки ЕПФК ЗНУ з навчально-виховної роботи Олександра Данілкіна розповіла присутнім про результати складання ЗНО та ДПА у формі ЗНО з іноземної мови в Запорізькій області і власне у ВСП «ЕПФК ЗНУ». Своєю чергою, заступниця директорки коледжу з навчально-методичної роботи Альона Ходаковська наголосила на нових вимогах щодо стандартів фахової передвищої освіти. Засідання пройшло успішно та творчо. Наступна зустріч запланована на квітень 2022 р.

 

Поліна Васільєва

 

Схожі новини