Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики підготували онлайн-виставку «Медіа/Реальність: Хто кого?»

На факультеті журналістики підготували онлайн-виставку «Медіа/Реальність: Хто кого?»

На факультеті журналістики підготували онлайн-виставку «Медіа/Реальність: Хто кого?»
18.11.2021 10:11 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики творчий проєкт онлайн-презентація виставки

Урочиста онлайн-презентація виставки молодих митців на тему «Медіа/Реальність: Хто кого?» відбулася 16 листопада на факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). У відкритті взяли участь представниці факультету журналістики, які ініціювали й організували цю виставку для розвитку талантів і наданні можливостей молодим митцям. До ініціативної групи ввійшли Крістіна Бут, Людмила Чернявська, Наталія Тяпкіна та Віта Березенко.

Участь у виставці взяла молодь Запорізької області віком 16-30 років, здобувачі вищої освіти, учні та молоді професіонали, що активно користуються інтернетом і соцмережами (усього – 30 учасників). Але при цьому географія учасників виставки була дуже широкою: Запоріжжя, Мелітополь, Гуляйполе, Костянтинівка та Вільнянськ.

Відкривала виставку аспірантка кафедри журналістики Крістіна Бут, яка була ідейною натхненницею проєкту. Метою виставки, зазначила Крістіна, було підвищення рівня медіаграмотності й усвідомленого ставлення до споживання інформації та рефлексія на тему медіа, реальності, в якій ми знаходимося та сучасної комунікації. Також аспірантка наголосила: «Я надзвичайно радію, що наша виставка дала прекрасний старт для подальшої творчої кар’єри наших учасників/учасниць».

Завідувачка кафедри журналістики Людмила Чернявська, яка була менторкою багатьох артистів/артисток, що надсилали роботи на виставку, підкреслила якість та різноплановість робіт, надісланих на конкурс: «Ми були приємно вражені якістю робіт, розмаїттям ідей. Наші учасники показали себе вправними користувачами та медіазнавцями і втілили в мистецькій формі свої креації».

Заступниця декана факультету журналістики з навчальної роботи Наталія Тяпкіна детально розповіла про роботи тих митців/мисткинь, із якими співпрацювала. Серед вихованців Наталії, до речі, були майбутні абітурієнти, які можуть пов’язати свій професійний вибір із Запорізьким національним університетом.

З надихаючим і мотивуючим меседжем завершила презентацію надісланих робіт завідувачка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Віта Березенко, яка відзначила важливість розуміння сучасних медіатенденцій для молодихпрофесіоналів.

Проєкт соціальної дії «МЕДІА/РЕАЛЬНІСТЬ: ХТО КОГО?» реалізується у співпраці з ГО «Інститут Креативних Інновацій» за підтримки Британської Ради в рамках програми «Активні Громадяни».

 

 

 

Схожі новини