Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, інженерка відділу збуту підприємства гірничовидобувної промисловості Кривого Рогу Зоя Сорокіна

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, інженерка відділу збуту підприємства гірничовидобувної промисловості Кривого Рогу Зоя Сорокіна

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, інженерка відділу збуту підприємства гірничовидобувної промисловості Кривого Рогу Зоя Сорокіна
19.11.2021 09:16 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У рамках профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ», який триває у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованкою економічного факультету, інженеркою 1 категорії відділу збуту на підприємстві гірничовидобувної промисловості м. Кривий Ріг ПАТ DCH «Суха Балка», випускницею освітньої програми «управління персоналом та економіка праці» Зоєю Сорокіною.

- Пані Зою, розкажіть, будь ласка, про навчання на економічному факультеті ЗНУ.

- По-перше, Запорізький національний університет – провідний науковий і навчальний заклад України, який має найвищий – ІV – рівень акредитації, що означає його високий статус і надання можливості визнання диплома, а по-друге, в університеті я знайшла саме ту спеціальність, яка мене цікавила та яка потрібна була для подальшого розвитку кар’єри.

У 2021 році я отримала диплом бакалавра в Запорізькому національному університеті за спеціальністю 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці». Під час навчання на економічному факультеті його викладачі мали дуже великий позитивний вплив на мене, адже це – професіонали своєї справи, й отримавши можливість спілкуватися з ними, я намагалась увібрати в себе всі їхні знання і цінний досвід, котрим вони завжди з радістю діляться.

- Як складалися стосунки з викладачами?

- Стосунки з викладачами були дуже теплі, наша група відчувала себе завжди впевнено, спокійно, тому ми мали більше можливостей для пізнавальної діяльності. Із боку викладачів постійно відчувалося, що стосунки будуються коректно, з повагою до студента, з розумінням індивідуальності. Взагалі, викладачі доброзичливі, намагалися зацікавити своїм предметом, поблажливо ставилися до всіх студентів. Особливо варто відзначити кураторку групи – Ірину Дашко, тому що це – уже чуйна й уважна людина. Ще з вдячністю згадую декана економічного факультету Аллу Череп та завідувача кафедри управління персоналом і маркетингу Миколу Іванова, які відгукувалися з будь-якого питання і завжди допомагали своїми порадами. Загалом у ЗНУ більшість викладачів – професіонали своєї справи, які все життя присвятили улюбленій роботі.

-Що для Вас було найважчим у студентські роки?

- Найскладнішим для мене було поєднувати роботу та навчання, тому що я навчалася на заочній формі здобуття освіти, але в нас була дуже дружна група і мені здається, що вона – найкраща на кафедрі, де навчались небайдужі люди, які завжди могли прийти на допомогу і дати пораду, і я завжди буду пам’ятати роки навчання в ЗНУ.

- Чи стали в пригоді знання, отримані в університеті?

- Так, із вищою освітою у мене відкривається більше професійних можливостей.

 

- Якими професійними досягненнями пишаєтесь?

- На сьогодні я працюю на підприємстві гірничовидобувної промисловості в м. Кривий Ріг ПАТ DCH «Суха Балка». Моя кар’єра на підприємстві розпочалася з 2008 р., спершу я була прийомоздавальником у ЖДЦ, а згодом, отримавши диплом бакалавра Запорізького національного університету, я посіла посаду інженера у відділі збуту.

- Що побажаєте студентам ЗНУ?

- Я бажаю всім студентам або майбутнім абітурієнтам Запорізького національного університету, щоб вони ніколи не боялися «шукати» себе, не боялися робити помилки, намагалися відчути свою долю, працювали над тим, щоб знайти своє призначення в житті й вчилися використовувати ті чи ті знання, які можна набути під час навчання в Запорізькому національному університеті! ЗНУ – найкращий!!

Схожі новини