Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри романської філології і перекладу зустрілися з абітурієнтами в режимі онлайн

23.11.2021 14:00 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології кафедра романської філології і перекладу профорієнтаційна діяльність

Двадцятого листопада представники кафедри романської філології і перекладу факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочали низку зустрічей, запланованих факультетом у межах профорієнтаційної роботи. Протягом наступних кількох місяців, щосуботи, факультет представлятиме кафедри, які готують студентів за спеціальностями «мова література (англійська, французька, німецька, іспанська, китайська)», «переклад (англійський, французький, німецький)».

Перша зустріч, яка відбулася в онлайн-режимі, зацікавила майбутніх абітурієнтів мовами, що представляла кафедра – французькою та іспанською. Формат відеоконференції в Zoom був організований таким чином, що в ньому змогли виступити як завідувачка кафедри романської філології і перекладу Ірина Шаргай і заступниця декана з профорієнтаційної роботи Оксана Шевчук, так і студентки спеціальності «французька мова і література» Олександра Селіванова та Юлія Клешня та студентки спеціальності «іспанська мова і література» Анастасія Волосожар й Анастасія Чуб.

Учасники зустрічі розкрили привабливість навчання на представлених спеціальностях факультету іноземної філології ЗНУ. Йшлося і про нові підходи у викладанні французької та іспанської мови, і про міжнародні проєкти, що тривалий час реалізовуються на факультеті завдяки зусиллям науково-педагогічних працівників кафедри, і про можливість вивчати мову завдяки постійній присутності на факультеті носіїв французької та іспанської мов, і про перемоги студентів у різних площинах застосування французької та іспанської мов – у марафонах франкофонії, конкурсах перекладів, перемоги на олімпіадах, театральні студії, виконання творчих завдань за завданнями викладачів кафедри.

Життя кафедри і студентів представили в такий спосіб, що стало зрозумілим: кафедра романської філології і перекладу гідно прийняла виклик сьогодення – навчання в дистанційному режимі й продовжує творчо та якісно виконувати свою щоденну працю з формування майбутніх фахівців із французької та іспанської мов.