Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Математичний факультет активно співпрацює зі школами міста Запоріжжя

Математичний факультет активно співпрацює зі школами міста Запоріжжя

Математичний факультет активно співпрацює зі школами міста Запоріжжя
23.11.2021 14:26 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Математичний Популяризація природничих наук та математики в ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Скориставшись тим, що школи перейшли на звичайний режим навчання,  представники математичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) одразу організували зустріч з учнями 11-А класу Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 75 Запорізької міської ради Запорізької області (директорка Юлія Мацкуляк, класна керівниця 11-а класу – Олена Крот).

Зустріч була організована з використанням системи zoom та комп’ютера з проєктором, через який транслювався аудіо-відео сигнал до кабінету історії, в якому зібрались 24 учні разом із класною керівницею.

Перед учасниками заходу виступив заступник декана математичного факультету Геннадій Циммерман. Спочатку випускникам продемонстрували відеоматеріали про Запорізький національний університет, які були спеціально підібрані представником студради факультету Олександром Дугієнком.

Далі доповідач ознайомив випускників – майбутніх абітурієнтів з інфоресурсами ЗНУ щодо вступної кампанії-2022, створеними відділом доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування та приймальною комісією вишу.

Враховуючи обмеження часу заходу, також була надана скорочена характеристика спеціальностей та освітніх програм, за якими навчають в університеті.

Наприкінці заходу організатор подякував усім учасникам за увагу, побажав успіхів у житті та у вступній кампанії, запросив на навчання до Запорізького найкращого університету, зокрема математичного факультету, випускницею якого, до речі, є директорка школи Юлія Вікторівна.

Усі учасники заходу були задоволені й форматом, і змістом зустрічі, а представник ЗНУ запросив всіх до ЗНУ на екскурсію.

 

 

 

Геннадій Циммерман,

заступник декана математичного факультету

з профорієнтації

 

Схожі новини