Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету журналістики ЗНУ – переможці й дипломанти XVI Українського студентського фестивалю

23.11.2021 16:57 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики фестиваль перемога

Разом зі здобувачами вищої освіти факультету журналістики – учасниками XVI Українського студентського фестивалю – доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Катерина Доценко взяла участь у фінальних заходах, які ініціював професор Київського національного університету Євген Ромат. Учасники з цікавістю прослухали виступи директора Інституту журналістики КНУ професора Володимира Різуна, а також – закордонних учасників заходу. зокрема Жолта Дудаша, менеджера Проєкту МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні», що фінансується ЄС.

Приємними для учасників були й слова голови журі Анже Йереба. Надзвичайно креативним і змістовним виявився майстер-клас від Іллі Янковського, креативного директора від «Havas Village Ukraine».

Дуже цікавою виявилася доповіді від Олени Лобової, експертки з комунікацій, співзасновниці школи комунікацій і менеджменту «Old Schoo» та Марії Семивоник, менеджерки з комунікацій, ГО «Change Communication» на тему «Соціальні комунікації у вирішенні проблем трудових відносин. Як це робиться в Європі?» Євген Ромат виступив із доповіддю про фестиваль як про подію івент-маркетингу.

А наприкінці заходу оголосили результати конкурсу. Даша Мокієнко, студентка 5 курсу заочної форми навчання математичного факультету ЗНУ, виборола 2 місце в номінації «Рекламний плакат» (керівник роботи – доцентка Катерина Доценко).

Решта робіт студентів ЗНУ відзначена дипломами фестивалю. Його учасниками стали Никита Аушев, Михайло Литвин і Ніка Рюміна в номінації «Рекламний плакат» і Вероніка Белендій та Юлія Вінецька у номінації «Відеореклама»

Представники факультету журналістики вітають переможницю та дипломантів XVI Українського студентського фестивалю та бажають їм подальших перемог!