Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ організували онлайн-конференцію, присвячену викликам і перспективи розвитку нової економіки

Двадцять п’ятого-двадцять шостого листопада на базі економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася вже традиційна, XVI, Міжнародна науково-практична конференція «Виклики та перспективи розвитку нової економіки на світовому, державному та регіональному рівнях».

На пленарному засіданні 25 листопада учасників наукового зібрання привітали перший проректор ЗНУ Олександр Бондар і декан економічного факультету Алла Череп. Під час пленарного засідання з доповідями виступили провідні науковці: декан економічного факультету, професорка Алла Череп із доповіддю «Глобальні тенденції розвитку світової банківської системи»; Ігор Козін, д-р фіз.-мат. наук, професор, Олена Макаренко, к.е.н., доцентка, економічний факультет ЗНУ, тема доповіді «Моделювання поведінки учасників фінансового ринку»; Мар’яна Біль, д-р екон. наук, старша наукова співробітниця, ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М.І.Долішнього НАН України (м. Львів) доповідь «Зміст якості життя населення та її соціально-екологічні акценти»; Ганна Данильчук, канд. екон. наук, доцентка, Андрій Мисан, магістрант, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького (м. Черкаси) доповідь «Моделювання та прогнозування ринку криптовалют із використанням елементів теорії хвиль», Юрій Драчук, д.е.н., професор Інституту економіки промисловості НАН України, звернувся до питання менеджменту екологічної безпеки та переробки відходів виробництва.

Також присутніх привітали та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю із ЗНУ зарубіжні учасники конференції: Ільос Абдуллаєв, професор Ургенчеського державного університету, доктор економічних наук, професор (Узбекистан); Регіна Андрюкайтене, завідувачка кафедри бізнесу та економіки Маріямпольської колегії, докторка PhD соціальних наук (менеджмент), доцентка (Литва); Гульміра Нурліхіна, проректорка Алматинського гуманітарно-економічного університету, докторка економічних наук, професорка (Казахстан) і Жанета Симанавічене, професорка Університету Ромериса, доктор економічних наук, професор (Литва).

Далі робота науковців продовжилась за такими секціями: «Теоретико-методологічні засади розвитку нової економіки в Україні та на рівні регіонів»; «Проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку світового господарства в умовах глобалізації»; «Сучасні проблеми обліку, аналізу і аудиту економічної діяльності в Україні»; «Пріоритети модернізації фінансової системи країни в умовах євроінтеграційних процесів»; «Моделювання соціально-економічних процесів та систем в умовах невизначеності»; «Розвиток трудового потенціалу і маркетингові технології в умовах інноваційних змін в економіці»; «Управління економічним розвитком регіонів та держави як складова національної безпеки України».

Усі учасники оцінили конференцію як інформаційно насичену й важливу подякували організаторам, зокрема представникам економічного факультету ЗНУ, за можливість обговорити актуальні економічні питання сучасності та шляхи їхнього вирішення.