Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри дошкільної та початкової освіти факультету СПП долучилися до конференції стейкґолдерів

Представники кафедри дошкільної та початкової освіти факультету СПП долучилися до конференції стейкґолдерів

Представники кафедри дошкільної та початкової освіти факультету СПП долучилися до конференції стейкґолдерів
26.11.2021 14:12 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології наукова діяльність конференція співпраця зі стейкґолдерами

У межах реалізації договору про співробітництво завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та психології, професорка Лариса Сущенко та здобувачі вищої освіти 25 листопада 2021 р. долучилися до Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції «Розвиток особистості молодшого школяра: сучасні реалії та перспективи», що була організована й проведена стейкґолдерами та партнерами на базі кафедри педагогіки початкової освіти педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Лариса Сущенко у своїй доповіді наголосила на тому, що конференція є логічним продовженням як вітчизняних, так і міжнародних дискусій щодо організації такого освітнього простору в НУШ, де дитина розглядається як найвища унікальна цінність, індивідуальність. А заклад загальної середньої освіти виступає осередком досконалої гуманно орієнтованої освіти, що функціонує на засадах дитиноцентризму, педагогіки добра, партнерства і величі духовності. Вона акцентувала увагу слухачів, що наукове життя немислиме без молодих науковців, зокрема здобувачів вищої освіти, які тільки-но починають свій шлях на науковій ниві.

Обговорення всіма учасниками конференції відбулося за такими актуальними напрямами, як: психолого-педагогічні засади формування особистості молодшого школяра; сучасні підходи до організації освітнього процесу в НУШ; організація інклюзивного освітнього середовища в сучасній початковій школі; наступність і перспективність як умова забезпечення якості освіти дітей та молоді; особливості навчання, виховання й розвитку молодших школярів у гірських школах Українських Карпат та актуальні проблеми фахової підготовки майбутніх учителів початкової школи.

Здобувачі вищої освіти освітніх програм «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти у своїх доповідях наголосили на особливостях формування інклюзивного освітнього середовища для забезпечення всебічного розвитку дитини, неперервності й наступності в навчанні як передумови забезпечення якості освіти молодших школярів, використанні інформаційних технологій у процесі дистанційного навчання в початковій школі та ін.

Учасники конференції від Запорізького національного університету щиро подякували всім стейкґолдерам і висловили сподівання на подальшу співпрацю.

 

Схожі новини