Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті влаштували онлайн День відкритих дверей

На біологічному факультеті влаштували онлайн День відкритих дверей

На біологічному факультеті влаштували онлайн День відкритих дверей
26.11.2021 15:43 Все Головні новини Факультети Біологічний Популяризація природничих наук та математики в ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет День відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

Двадцять четвертого листопада на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся День відкритих дверей в режимі онлайн. На початку зустрічі присутніх привітала декан факультету Людмила Омельянчик, яка розповіла про переваги навчання в Запорізькому національному університеті на біологічному факультеті. Людмила Олександрівна наголосила на здобутках університету, його рейтингових показниках серед закладів вищої освіти регіону та України загалом. Декан також звернула увагу випускників шкіл на важливість зваженого вибору щодо предметів для складання зовнішнього незалежного оцінювання та визначення пріоритетних освітніх програм.

Далі майбутні вступники мали змогу ознайомитись зі спеціальностями та освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка на факультеті, під час презентації останніх. Школярі дізналися про перелік необхідних для вступу на кожну освітню програму сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, список предметів, що вивчають на факультеті, про бази практик, можливості працевлаштування та отримали багато іншої корисної інформації.

Модератором зустрічі став заступник декана з профорієнтаційної роботи біологічного факультету Валерій Горбань, який розповів про умови та особливості вступу на старші курси та презентував сайти Єдиної державної електронної бази з питань освіти та приймальної комісії ЗНУ, на яких абітурієнти зможуть знайти всю необхідну інформацію. Вступники та вчителі мали змогу поставити актуальні для них запитання напередодні та безпосередньо під час зустрічі, використовуючи Google-форму, а також у чаті Zoom.

На заході були присутні представники всіх кафедр факультету. Відповіді на запитання щодо спеціальностей «Хімія» (освітня програма «Хімія») надав завідувач кафедри, професор Олександр Бражко. Вступників на цю освітню програму цікавили питання, пов’язані з особливостями практичної підготовки та перспективами працевлаштування, а також – кількості бюджетних місць на спеціальності «Хімія». Представницею кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини була завідувачка кафедри, професорка Оксана Кущ. Вона акцентувала увагу абітурієнтів на перспективах професії біолога, особливостях навчання на спеціальності, на необхідних сертифікатах для вступу. Серед відповідей на запитання найбільшу зацікавленість викликали такі: порядок подання документів до приймальної комісії та строки вступної кампанії, наявність місць у гуртожитку, вартість навчання на здобуття бакалавра спеціальності «Фізіологія, імунологія та біохімія» та можливості працевлаштування випускників спеціальності «Фізіологія, імунологія та біохімія».

До розмови з майбутніми вступниками також приєдналася студентки 2 курсу Діана Маленко з емоційною та щирою розповіддю про студентське життя на біологічному факультеті. Майбутні вступники виявили інтерес й до освітньої програми «Мисливське господарство та рослинні ресурси». Абітурієнтів цікавили зміни в переліку необхідних для вступу сертифікатів ЗНО. На їхні запитання відповідав завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології, професор Валерій Домніч, який надав роз’яснення щодо особливостей вступу на цю спеціальність. Вступники дізналися про цікаві практики у мисливських господарствах України та в Азово-Сиваському національному природному парку на о. Бірючий. Завідувач кафедри генетики та рослинних ресурсів Віктор Лях познайомив школярів з освітньою програмою «Генетика», а професор Олександр Рильский розповів про освітню програму «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». Учасники заходу також цікавились особливостями дистанційного навчання, наявністю бюджетних місць, гуртожитку та підготовчих курсів ЗНУ.

Майбутніх вступників запросили приєднатись до соціальних мереж факультету. Під час вступної кампанії-2022 там будуть надаватися рекомендації, відповіді на питання щодо вступу тощо. Їх закликали приєднатися до дружної факультетської родини у цей, ювілейний, 2021 – рік 35-річчя біологічного факультету ЗНУ.

 

Схожі новини