Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ запрошує майбутніх вступників на 4-місячні курси підготовки до ЗНО

ЗНУ запрошує майбутніх вступників на 4-місячні курси підготовки до ЗНО

ЗНУ запрошує майбутніх вступників на 4-місячні курси підготовки до ЗНО
26.11.2021 16:16 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування підготовчі курси ЗНО вступ-2022

Запорізький національний університет оголошує набір на 4-місячні курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Форма навчання на курсах – вечірньо-дистанційна. Початок прийому заяв – 1 грудня 2021 року. Зареєструватись, заповнити електронну заявку та прикріпити документи можна на сайті університету: https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=79

Тривалість занять із 1 лютого до 22 травня 2022 року.

Програма курсів розрахована на 4 місяці підготовки до ЗНО майже з усіх предметів. Підготуватись можна з одного або декількох  предметів.

Предмети, за якими можна підготуватись до складання ЗНО:

-       Українська мова та література

-       Історія України

-       Англійська мова

-       Математика

-       Фізика

-       Біологія

-       Хімія

За умови обрання для підготовки на курсах трьох конкурсних предметів, які визначені Умовами вступу 2022 на спеціальності Дошкільна освіта, Початкова освіта, Середня освіта (Математика), Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), Середня освіта (Фізика), Середня освіта (Інформатика), Біологія, Екологія, Хімія, Фізика та Астрономія, Прикладна фізика та наноматеріали, Математика, Лісове господарство, Галузеве машинобудування, Металургія, Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, Будівництво та цивільна інженерія, Технології захисту навколишнього середовища, Цивільна безпека, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Електроніка, Теплоенергетика, Гідроенергетика, Мікро- та наносистемна техніка, випускники курсів мають можливість отримати до 10 додаткових балів при вступі до Запорізького національного університету. Після закінчення підготовчих курсів слухачі, які успішно склали підсумкову атестацію, отримують свідоцтво.

Навчання на курсах проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку випускників закладів загальної середньої освіти до складання ЗНО. 

Якісна підготовка і спілкування майбутніх вступників із висококваліфікованими викладачами допомагає адаптуватись до навчання в закладі вищої освіти.

Для зарахування на підготовчі курси необхідно подати такі документи:

  • Ø заяву про зарахування на підготовчі курси,
  • Ø 1 фото 3х4,
  • Ø ксерокопію паспорта,
  • Ø довідку із закладу освіти,
  • Ø копію квитанції про оплату.

Вартість за весь період навчання за один предмет: 960 грн

Документи в електронному вигляді треба прикріпити до електронної реєстрації або надіслати на електронну пошту відділу.

За детальною інформацією щодо підготовчих курсів можна звернутись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою: 69600, м. Запоріжжя,

вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, 209,

навчальний корпус № 2,

тел.: (061) 289-12-96,

e-mail: vdpp_znu@ukr.net  

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU  

 

Якісна підготовка слухачів на курсах Запорізького національного університету – запорука успішного складання ЗНО та вступу до закладу вищої освіти!

 

 

 

Схожі новини