Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри загальної та прикладної екології і зоології ЗНУ зустрілися зі стейкґолдерами

Представники кафедри загальної та прикладної екології і зоології ЗНУ зустрілися зі стейкґолдерами

Представники кафедри загальної та прикладної екології і зоології ЗНУ зустрілися зі стейкґолдерами
01.12.2021 09:23 Все Головні новини Факультети Біологічний Популяризація природничих наук та математики в ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет екологічна комісія співпраця зі стейкґолдерами

Тридцятого листопада відбулася робоча поїздка екологічної комісії разом із представниками платформи «Екокрай» – завідувача кафедрою загальної та прикладної екології і зоології Олександра Рильського та доцентки біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталії Воронової – на Запорізький залізорудний комбінат.

Комісія ознайомилася з екологічними заходами, які втілює в життя підприємство, та з перспективами щодо подальшого зменшення його впливу на екологію. Її представники впевнилися, що з боку колективу комбінату присутнє повне розуміння своєї соціальної та екологічної відповідальності, зокрема, цей комбінат – єдиний в Україні, який не допускає скидання шахтних вод у місцеві водойми, а використовує систему випаровування.

Представники екологічної комісії наголосили, що такі технології мають бути використані й на інших гірничодобувних об’єктах, адже всі ми відповідальні за те, щоб зберегти нашу землю та нашу природу для нащадків. Крім того, під час заходу співробітники ЗНУ обговорили з представниками Запорізького залізорудного комбінату можливості співпраці в напрямку працевлаштування випускників кафедри на підприємство.

 

Схожі новини