Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти ЗНУ вітають із 60-річчям доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Євгенія Бортникова

01.12.2021 10:01 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров'я та туризму ювілей поздоровлення

Першого грудня відзначає свій ювілей доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Євгеній Бортников.

Євгеній Геннадійович у 1986 році закінчив Мелітопольський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Географія та біологія». Після чого навчався в аспірантурі Інституту геологічних наук Академії наук у відділі загальної та регіональної геології. У 1995 році успішно захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 04.00.01 «Загальна та регіональна геологія», і йому присвоїли науковий ступінь кандидата геолого-мінералогічних наук. Він продовжив навчання в Запорізькому інституті державного та муніципального управління, де здобув кваліфікацію магістра з адміністративного менеджменту (2005 р.), а ще рік по тому, навчаючись на базі Інституту післядипломної освіти, отримав кваліфікацію менеджер-економіст зі спеціальності «Менеджмент організацій». У 2009 році шановний ювіляр здобув ще одну кваліфікацію – магістр із гостинності.

За цей час Євгеній Геннадійович працював на посадах керівника туристичних круїзів, шкільного вчителя, асистента, старшого викладача, доцента кафедри фізичної географії МДПУ, потім здійснював свою науково-педагогічну діяльність на кафедрах КПУ (Запоріжжя, Мелітополь), також довгий час завідував роботою колективів цих кафедр. Із 2011 року Євгеній Бортников приєднався до науково-педагогічних працівників кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЗНУ. Сьогодні він здійснює підготовку фахівців з туризмознавства, викладає студентам такі базові дисципліни як «Географія туризму», «Програмний туроперейтинг», «Стандартизація, сертифікація в готельно-ресторанній індустрії», «Інноваційні технології в туризмі», «Країнознавство», «Краєзнавство регіону», «Маркетинг туризму», «Маркетинг готельного і ресторанного господарства» та інші предмети галузі економіки та управління туристичною діяльністю.

Цікавий до знань із різних галузей, ерудований педагог і науковець основні свої дослідницькі інтереси спрямовує на вивчення таких наукових напрямків: культурозбережний і культуротворчий потенціал туристичної діяльності; економічні та управлінські особливості розвитку регіонального туризму; екологізм як світоглядний базис методології туризму тощо. Має близько 150 публікацій, в тому числі статті у фахових виданнях, навчальний посібник (затверджений МОН України), є співавтором чотирьох комплексних монографій.

Викладачі та студенти ЗНУ вітають шановного ювіляра із його 60-річчам, дякують йому за багаторічну натхненну роботу задля розвитку факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму й бажають радості й щастя на щодень, здійснення віх мрій і задумів, нових грандіозних планів й успішного втілення їх у життя!