Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Здобувачі вищої освіти біологічного факультету взяли участь у конференції «Міський ботанічний сад як рекреаційний складник урбоекосистеми»

Здобувачі вищої освіти біологічного факультету взяли участь у конференції «Міський ботанічний сад як рекреаційний складник урбоекосистеми»

Здобувачі вищої освіти біологічного факультету взяли участь у конференції «Міський ботанічний сад як рекреаційний складник урбоекосистеми»
01.12.2021 15:31 Все Головні новини Факультети Біологічний Популяризація природничих наук та математики в ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет конференція наукова діяльність студентська наука

Тридцятого листопада в Запорізькому міському ботанічному саду відбулася науково-практична конференція для учнівської молоді закладів освіти міста «Міський ботанічний сад як рекреаційна складова урбоекосистеми Запорізького регіону. Реалії, перспективи, вектор розвитку». Активну участь в роботі конференції взяли співробітники та здобувачі вищої освіти біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). У складі журі працювали д.с.-г.н., доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів Ірина Полякова та к.б.н., доцент кафедри загальної та прикладної екології Костянтин Домбровський.

Учасники представили свої презентації щодо ресурсозберігаючого мислення і поведінки, активізації природоохоронної діяльності у пошуку вирішення проблеми збереження рівноважного стану природи та людини в умовах промислового Запорізького регіону.

Так, студент 1 курсу групи 6.2051 Валентин Добровольський презентував доповідь «Застосування соціальних мереж для підвищення екологічної свідомості, мислення і поведінки», у якій представив своє бачення щодо поширення інформації про Запорізький міський ботанічний сад у різних соціальних мережах для посилення інтересу до екологічних проблем серед шкільної та студентської молоді.

Студентка 3 курсу групи 6.0919-г Анна Стрижак представила доповідь «Перспективи використання Гінкго в озелененні м. Запоріжжя», у якій вказала на такі позитивні біоекологічні даного виду, як морозостійкість, вітростійкість, світлолюбність, димо- та пилостійкість, стійкість до промислової загазованості. Вона розповіла про позитивний досвід успішного вирощування гінкго в Запорізькому міському ботанічному саду і запропонувала активніше застосувати його в озелененні  Запоріжжя замість тополі білої.

 

Схожі новини