Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступників-2022 запрошують приєднатися до Дня відкритих дверей кафедри фінансів, банківської справи та страхування в режимі онлайн

Науково-педагогічні працівники та студенти економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошують абітурієнтів та їхніх батьків 4 грудня о 10.00 взяти участь у Дні відкритих дверей кафедри фінансів, банківської справи та страхування. Захід відбудеться в онлайн-форматі.

Під час онлайн-зустрічі майбутні студенти, яких цікавить якісна сучасна освіта за економічними спеціальностями, дізнаються про освітні програми, за якими можна навчатися на економічному факультеті. Вони познайомляться з представниками дверей кафедри фінансів, банківської справи та страхування, отримають інформацію про можливості для навчання, саморозвитку, здобуття практичних компетенцій, які їм нададуть при навчанні в ЗНУ.

Також усі присутні на заході отримають інформацію про особливості вступної кампанії-2022. Зокрема, вони дізнаються про можливість взяти участь у безкоштовних тренінгах із написання ЗНО, які щороку проводять на базі Запорізького національного університету.

Місце проведення заходу: zoom-конференція

Ідентифікатор:7450351614