Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного факультету доглядають за першим в Україні вірусоцидним парком

Студенти біологічного факультету доглядають за першим в Україні вірусоцидним парком

Студенти біологічного факультету доглядають за першим в Україні вірусоцидним парком
03.12.2021 13:30 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет акція вірусоцидний парк

За підтримки «Міського палацу дитячої та юнацької творчості», а також Запорізького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді «ЗОЦЕНТУМ» Запорізькій області та за ініціативи студентів біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) упродовж сезону здобувачі вищої освіти доглядали за першим в Україні вірусоцидним парком.

Заходи відбувалися за підтримки декана біологічного факультету Людмили Омельянчик та заступниці декана з виховної роботи Вікторії Яранцевої.

Догляд за вірусоцидним парком здійснювали студенти: Кравцов Артем, Свердленко Дмитро, Польнік Анна, Постоєнко Ілля, Кіт Таміла, Кісель Катерина, Милосердна Анна, Маленко Діана, Чепуркіна Олександра, Мадіянська Анастасія, Волкова Поліна, Бублей Софія, Богатирьова Діана, Жемчугова Елла, Бабіч Анастасія, Кульбачна Софія та Скоробогатова Катерина.

Вони доглядали за посівами та саджанцями унікальних антивірусних рослин. Крім того, метою цих заходів було засвоєння студентами практичних навичок та об'єднання громади навколо доброї справи.

Нагадаємо, що сучасна наука визначила вірусоцидні властивості у таких видів рослин, як гінкго білоба, чебрець і шавлія.

У цьому парку можна буде відпочивати і загартовувати імунітет. Наступного року планується збільшення колекції. Зокрема, заплановане висаджування інжирів, вірґінської хурми та актинідії.

 

Схожі новини