Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та здобувачі освіти привітали з 55-річчям заступника декана математичного факультету Геннадія Циммермана

Викладачі та здобувачі освіти привітали з 55-річчям заступника декана математичного факультету Геннадія Циммермана

Викладачі та здобувачі освіти привітали з 55-річчям заступника декана математичного факультету Геннадія Циммермана
06.12.2021 09:33 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет ювілей поздоровлення

П’ятого грудня приймав щирі привітання з нагоди свого 55-річного ювілею талановитий педагог й, організатор –заступник декана з профорієнтаційної роботи математичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), старший викладач кафедри комп’ютерних наук Геннадій Циммерман.

Геннадій Анатолійович закінчив у 1990 році на той час Запорізький державний університет за спеціальністю «Математика» й одразу розпочав свою професійну діяльність на математичному факультеті. Із 1996 року він працював на посаді старшого викладача. У період із 2001 по 2006 років навчався в аспірантурі ЗНУ. Має педагогічне звання «методист», а також сертифікат «Викладача-інструктора Офісних продуктів MicroSoft». Наукові інтереси поважного науковця й педагога базуються в галузі підготовки учителів інформатики до організації науково-дослідницької роботи учнів, впровадження інформаційних технологій в освітній процес. Тематика його досліджень стосується таких актуальних напрямів як методика викладання інформатики, алгоритмізація, програмування, інформаційні технології у шкільній інформатиці, діагностика навчальних досягнень, організація олімпіадних змагань і конкурсів для молодих математиків. Він за цей час опублікував понад сотню науково-методичних робіт.

Для студентів математичного факультету він читає низку дисциплін спеціалізації: «Шкільний курс інформатики», «Складні питання шкільного курсу інформатики», «Методика викладання інформатики», «Основи інформаційних і комунікаційних технологій в педагогіці», «Основи програмування та алгоритмізація», «Офісні додатки в середній школі», «Підготовка учнів до олімпіад і конкурсів з інформатики» тощо. Геннадій Циммерман також є керівником студентської наукової проблемної групи «Педагогічна студія підготовки вчителів інформатики». Він також є coach-тренером із підготовки команд ACM/ICPC, який підготував 7 студентських команд – призерів регіонального туру.

Багато уваги шановний педагог приділяє й профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю, виконуючи обов’язки заступника декана з профорієнтаційної роботи на математичному факультеті. Також він входить до складу журі обласного туру Всеукраїнської олімпіади з інформатики, Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН за напрямом «Комп’ютерні науки». Він також – серед організаторів Всеукраїнської наукової конференції молодих дослідників «Актуальні проблеми математики та інформатики», обласного конкурсу творчих робіт із математики та інформатики для учнів шкіл і студентів коледжів. Окрім цього, Геннадій Циммерман здійснює безпосередню підготовку учнів-учасників Малої академії наук, виступає їхнім науковим керівником (близько 50 робіт на конкурс МАН підготовлено за його участю). Серед його учнів – не один десяток призерів обласного і всеукраїнського турів МАН, а ще – юний математик, який здобув перемогу в престижному міжнародному конкурсі «International Conference of Young Scientists-2015» (Іzmir, Turkey).

За сумлінну роботу в цьому важливому напрямку й за значні трудові досягнення, що сприяють розвитку математичного факультету, шановного ювіляра неодноразово відзначали почесними грамотами математичного факультету та ректора ЗНУ, грамотами виконавчого комітету Запорізької міської ради, Департаменту освіти Запорізької обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України.

Геннадія Анатолійовича – знаного й шанованого педагога і науковця, а також чудову, чуйну людину, що здатна завжди підтримати тих, хто поруч, – цінують і поважають колеги й учні.

Викладачі та студенти університету радо вітає шановного іменинника з його високоліттям, висловлюючи щиру подяку за багаторічну плідну працю. Йому бажають міцного здоров’я, сил і натхнення на подальші звершення, успіхів у роботі, життєвих сонячних днів і довголіття, а також щастя й добробуту! Нехай Ваше життя, Геннадію Анатолійовичу, буде завжди осяяне радістю та добротою, любов’ю та повагою колег, рідних і друзів!

 

 

 

 

Схожі новини