Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ розповіли про вступ на старші курси

Випускникам Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ розповіли про вступ на старші курси

Випускникам Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ розповіли про вступ на старші курси
07.12.2021 14:20 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж профорієнтаційна діяльність

Наприкінці минулого тижня відбулася зустріч представників кафедри видавничої справи та редагування факультету журналістики Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University)  та здобувачів освіти з випускниками спеціальності «Видавництво і поліграфія» ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ».

Завідувачка кафедри видавничої справи та редагування факультету журналістики Тетяна Плеханова,  доцентка кафедри Наталія Романюк та старша викладачка кафедри, начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів розповіли випускникам про переваги вступу до Запорізького національного університету та подальше навчання на факультеті журналістики, освітній програмі «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання».

Зокрема, Тетяна Плеханова зазначила, що метою зустрічі є обговорення перспектив отримання вищої освіти випускниками коледжу в Запорізькому національному університеті, запрошення їх до вступу на спеціальність 061 «Журналістика» (освітня програма «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання»). Окремо Тетяна Миколаївна зупинилась на особливостях складання академічної різниці, проходженні практики здобувачами освіти, участь у науковій та громадській діяльності тощо.

Галина Микитів ознайомила присутніх з особливостями вступу-2022 та зазначила, що більшість випускників Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ здобувають вищу освіту в Запорізькому національному університеті, адже університет має багато можливостей, якими активно користуються студенти.

Однією з таких можливостей є навчання за індивідуальним графіком, який дозволяє здобувачам освіти одночасно працювати і навчатись за допомогою системи електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ. Особливу увагу звернула на сертифікати ЗНО, які потрібні для вступу на старші курси; можливість поквартальної або помісячної оплати за навчання; повернення податковою інспекцією до 18% коштів, витрачених на навчання; відстрочку від призову до лав збройних сил юнакам, котрі навчаються за денною формою здобуття освіти; підтримку соціальних категорій; перспективи вивчення іноземних мов тощо.

Наталія Романюк розповіла майбутнім вступникам про строки й умови вступної кампанії, про фахове вступне випробування та допомогу працівників приймальної комісії ЗНУ у формуванні пакета документів, необхідного для вступу. Корисною була й інформація щодо пільг, які передбачені Умовами прийому, та якими можуть скористатись майбутні вступники.

Студенти 3 курсу освітньої програми «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання» Олександра Ткаченко й Олександр Кузьмін (випускник спеціальності «Видавництво і поліграфія» ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ») розповіли випускникам коледжу про особливості освітнього процесу у ЗНУ, про діяльність студради та студентське життя за дверима аудиторій, бо навчання в ЗНУ – це не лише цікаві заняття, а й активні заходи, які організовують студенти для всього ЗВО.

Здобувачі освіти поділились із майбутніми вступниками своїми творчими напрацюваннями, зокрема продемонстрували відеоролик, який розкриває специфіку освітньої програми, підготовлені оригінал-макети видавничої продукції та запросили випускників коледжу приєднатись до студентської спільноти ЗНУ.

Наприкінці зустрічі гості відповіли на питання випускників коледжу, побажали їм успішного завершення навчання в коледжі, отримання ступеня молодшого спеціаліста та висловили сподівання на зустріч із ними вже як зі студентами ЗНУ. Також вони подякували директору коледжу Віктору Черненку та голові циклової комісії спеціальності «Видавництво та поліграфія» Ірині Пупирєвій за сприяння в організації зустрічі з випускниками коледжу. 

 

Олександра Ткаченко,

студенти 3 курсу освітньої програми

«Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання»

 

 

 

Схожі новини