Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Одинадцятикласників ліцею «Престиж» познайомили з факультетом журналістики Запорізького національного університету

Одинадцятикласників ліцею «Престиж» познайомили з факультетом журналістики Запорізького національного університету

Одинадцятикласників ліцею «Престиж» познайомили з факультетом журналістики Запорізького національного університету
03.12.2021 16:22 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Другого грудня вихованці Балабинського навчально виховного комплексу «школа І-ІІІ ступенів – гімназія "Престиж"» Запорізького району Запорізької області познайомилися із особливостями вступної кампанії 2022 року. Зустріч провела доцентка кафедри журналістики факультету журналістики ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University) Алла Тернова в рамках традиційної профорієнтаційної роботи на факультеті. Під час онлайн-спілкування на платформі Zoom учні дізналися про спеціальності, за якими здійснюється навчання на факультеті журналістики, перелік спеціалізацій і яких фахових навичок та практичних умінь вони набудуть і на яких посадах зможуть працювати в майбутньому.

Ознайомлення з чотирма освітніми програмами («Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю», «Інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні», «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання») супроводжувалося відеороликами, які створили студенти факультету журналістики.

Не оминули увагою й соціальні сторінки факультету, Алла Іллівна запропонувала старшокласникам приєднатися до них, аби не тільки знати про студентське життя на факультеті, конкурси й медіафестивалі, тренінги, майстер-класи, інтерв’ю, зустрічі з відомими особистостями та про інші події, а й брати в них активну участь.

Для вчителів та учнів ліцею «Престиж» новою стала інформація щодо переліку конкурсних предметів на окремі спеціальності. Адже, відповідно до «Вступу-2022: Проєкту умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти» (опублікованого на сайті Міністерства і науки України 27 вересня 2021 р.), абітурієнти, які вступатимуть на факультет журналістики за спеціальностями «Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю» та «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання», мають складати як обов’язкові предмети ЗНО українську мову та математику, на вибір – історія України, іноземна мова, біологія, географія, фізика, хімія. Для освітньої програми «Інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні» перелік предметів не змінився: обов’язковими є історія України й українська мова та література, на вибір – математика, іноземна мова, біологія, географія, фізика, хімія.

То ж ліцеїстам, вкотре, нагадали про можливість перевірити свої знання і взяти участь у безкоштовних пробних ЗНО, які щорічно проводить Запорізький національний університет. Реєстрація ще триває за лінком: https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=55412&lang=ukr&news_code=znu-zaproshu---majbutnikh-vstupnikiv-zare--struvatis-dlya-uchasti-v-bezkoshtovnikh-probnikh-treningakh-iz-zno55412-ukr

Учасникам зустрічі наголосили на Графіку основної сесії ЗНО (фізика – 23 травня, хімія – 26 травня, українська мова й українська мова та література – 31 травня, математика, математика (завдання рівня стандарту) – 3 червня, іспанська мова, німецька мова, французька мови – 6 червня, англійська мова – 7 червня, історія України – 10 червня, географія – 14 червня, а біологія – 17 червня).

Алла Тернова наголосила, що всю необхідну інформацію для вступу до нашого ЗВО, можна знайти на офіційній сторінці Приймальної комісії ЗНУ: https://pk.znu.edu.ua/ І на завершення зустрічі – подякувала директорці Балабинської гімназії «Престиж» Жанні Вінніченко та вчительці географії, класній керівниці 11 класу Ларисі Мальцевій за надану можливість поспілкуватися із вихованцями ліцею та відповісти на питання, що турбують майбутніх абітурієнтів.

 

Факультет журналістики

 

 

 

Схожі новини