Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету ЗНУ зустрілися з учнями випускних класів Запорізького академічного ліцею № 23

Представники юридичного факультету ЗНУ зустрілися з учнями випускних класів Запорізького академічного ліцею № 23

Представники юридичного факультету ЗНУ зустрілися з учнями випускних класів Запорізького академічного ліцею № 23
08.12.2021 10:56 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Закінчуючи школу, кожен випускник ставить собі питання: куди піти вчитися, щоб здобути омріяну престижну професію? 7 грудня, за ініціативи декана юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Тетяни Коломоєць, директора Запорізького академічного ліцею № 23 Володимира Майорова та соціальної педагогині Олени Головань відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями 11 класів Запорізького академічного ліцею № 23 Запорізької міської ради Запорізької області. До абітурієнтів завітали представники кафедри кримінального права та правосуддя: Юлія Пирожкова, Михайло Ларкін та Олександра Мельковський, які розповіли про особливості навчання на юридичному факультеті ЗНУ.

Доцент кафедри кримінального права та правосуддя Михайло Ларкін надав присутнім на заході інформацію щодо вступу-2022, зазначивши, що на сьогодні юридична професія вважається однією з найпрестижніших. Саме тому для вступу на спеціальність «право» абітурієнти повинні скласти ЗНО щонайменше на 140 балів.

Із перевагами та перспективами навчання на юридичному факультеті ЗНУ майбутніх вступників ознайомила завідувачка кафедрою кримінального права та правосуддя Юлія Пирожкова. Вона зазначила, що Запорізький національний університет має потужну матеріально-технічну базу, а отже, процес навчання відповідає всім вимогам сучасного суспільства та міжнародним стандартам.

Про можливості працевлаштування абітурієнтам розповів доцент кафедри кримінального права та правосуддя Олександр Мельковський. Він звернув увагу присутніх, що випускники юридичного факультету Запорізького національного університету успішно займаються юридичною практикою як в Україні, так і за кордоном.

На заході були присутні й студентки 2 курсу Аліна Пирожкова та Олександра Сосницька. Вони зазначили, що професорсько-викладацький склад юридичного факультету ЗНУ має високий рівень кваліфікації, тому навчальний процес не викликає жодних труднощів. Також вони акцентували увагу випускників на позанавчальних можливостях розвитку та відпочинку, тому кожен зі студентів має можливість продемонструвати свої таланти та зробити своє навчання максимально цікавим і комфортним.

У дружній атмосфері час сплинув непомітно, і кожен з абітурієнтів дізнався чимало нового. Представники юридичного факультету ЗНУ подякували за увагу та запросили на наступну зустріч безпосередньо до університету. Також побажали зробити правильний вибір майбутньої професії та висловили сподівання побачити всіх уже студентами Запорізького національного університету.

 

Схожі новини