Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учнів запрошують завітати в режимі онлайн на День відкритих дверей кафедри управління персоналом і маркетингу ЗНУ

Учнів запрошують завітати в режимі онлайн на День відкритих дверей кафедри управління персоналом і маркетингу ЗНУ

Учнів запрошують завітати в режимі онлайн на День відкритих дверей кафедри управління персоналом і маркетингу ЗНУ
10.12.2021 14:48 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет кафедра управління персоналом і маркетингу День відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

Представники кафедри управління персоналом і маркетингу, економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошують учнів 9-11 класів та їхніх батьків 11 грудня об 11:00 завітати на День відкритих дверей в режимі он-лайн на платформі ZOOM.

У програмі заходу:

Інформація про особливості вступу на найперспективніші спеціальності: «Маркетинг» - представники кафедри розкажуть про перспективи фахівця-маркетолога, розповімо про вивчення найпровідніших методів у маркетингу (SEO,SMM, SMO, таргетована реклама, воронка продажів, створення контенту, діджитал-інструменти, асортиментна, цінова, товарна, комунікаційна політика).

«Управління персоналом і економіка праці» – організатори проінформують про особливості професії, розглянемо переваги спеціальності, перелік компетентностей, які набувають здобувачі освіти, зокрема: вміння управляти персоналом в сучасних умовах, мотивація кадрів, розвиток кадрів, особливості проведення співбесід, рекрутинг, HR.

Також представники кафедри повідомлять про можливості участі в міжнародній діяльності та в наукової роботі, зокрема про участь у проблемних групах, конкурсах наукових робіт, конференціях, ку засіданнях круглих столах тощо, а також – про яскраве позааудиторне життя.

Учасники Дня відкритих дверей почують виступ викладачів кафедри щодо переваг навчання, проходження практики та подальшого працевлаштування, а також відгуки студентів про навчання на кафедрі управління персоналом і маркетингу. Усі присутні на заході отримають інформацію про особливості вступної кампанії-2022.

Захід відбудеться: 11.12.2021 р.

Платформа: ZOOM,

Ідентифікатор: 3932347508

Код доступу: 1234

 

 

 

Схожі новини