Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ влаштували День відкритих дверей «Be profi in EPFK: туризм, журналістика, право»

В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ влаштували День відкритих дверей «Be profi in EPFK: туризм, журналістика, право»

В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ влаштували День відкритих дверей «Be profi in EPFK: туризм, журналістика, право»
13.12.2021 14:32 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж День відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

Одинадцятого грудня в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) «Be profi in EPFK: туризм, журналістика, право». Захід організували в режимі онлайн, на базі YouTube-каналу «ЕПФК.ТВ».

На початку заходу пролунало звернення до майбутніх абітурієнтів: «Якщо для вас важливо поширювати суспільно-значущу інформацію, повідомляти про порушення прав людей, зрештою допомагати в їхньому вирішення шляхом висвітлення в медіа, або якщо ви мрієте стати редактором чи видавцем, то запрошуємо вступити на спеціальність журналістика освітньо-професійної програми видавнича справа та редагування». Детальніше про цю спеціальність глядачам розповіли викладачі журналістики ЕПФК Олександр Микитів й Анастасія Шевченко.

Тим майбутнім вступникам, які мріють розширювати власні географічні горизонти та допомагати це робити іншим, тобто влаштовувати незабутній відпочинок, під час Дня відкритих дверей запропонували вступати на навчання за спеціальністю «Туризм». Про особливості навчання, проходження практики тощо розповіли викладачки Лариса Ніколаєва та Наталія Яцук.

Ту частину абітурієнтів, яку цікавить робота у правоохоронних органах, судах, на державній службі, у виконавчих органах, закладах освіти, приватних установах юрисконсультом, у прокуратурі, в адвокатурі або в нотаріаті, запросили зробити перший крок назустріч мрії та вступити на спеціальність «Право». Детальніше про спеціальність учасникам заходу розповіла викладачка Вікторія Денисенко.

Переглянути, як відбувся День відкритих дверей в ЕПФК у режимі онлайн, можна за лінком: https://www.youtube.com/watch?v=1BCTnjoerwk

 

Схожі новини