Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка юридичного факультету посіла 1 місце у Конкурсі молодих вчених-юристів з проблематики сучасного стану законодавства України у галузі місцевого самоврядування

Студентка юридичного факультету посіла 1 місце у Конкурсі молодих вчених-юристів з проблематики сучасного стану законодавства України у галузі місцевого самоврядування

Студентка юридичного факультету посіла 1 місце у Конкурсі молодих вчених-юристів з проблематики сучасного стану законодавства України у галузі місцевого самоврядування
14.12.2021 14:00 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет студентська наука конференція перемога

Десятого грудня в рамках відзначення Дня місцевого самоврядування на базі Академії праці, соціальних відносин і туризму за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID та Асоціації міст України у змішаному, очно-дистанційному форматі відбулася П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості», в рамках якого провели Конкурс молодих вчених-юристів «Кращий молодий дослідник муніципального права». За результатами конкурсу 1 місце посіла студентка 2 курсу юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Аліна Пирожкова.

Наукова робота «Проблеми правового регулювання в галузі утримання домашніх тварин у багатоповерхових будинках в умовах муніципально-правового реформування в Україні (на прикладі м. Запоріжжя)» підготовлена під керівництвом докторки юридичних наук, професорки кафедри конституційного та трудового права Запорізького національного університету Наталі Верлос.

На початку засідання присутніх привітав співкоординатор заходу кандидат юридичних наук, професор Віктор Кравченко. Він наголосив, що ця конференція присвячена актуальному питанню – формуванню підходів щодо науково-методичного забезпечення сучасного етапу муніципальної реформи в Україні відповідно до європейських принципів і стандартів на основі співставлення позицій із цього питання влади, науковців та інститутів громадянського суспільства, зокрема, профспілок, об’єднань органів місцевого самоврядування, громадських організацій.

До вітань у дистанційному форматі приєднався Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, який висловив сподівання, що спілкування учасників буде плідним і цікавим, а також зачитав присутнім Вітального листа від Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука.

Керівник напрямку «Розвиток і реалізація законодавства у сфері реформи децентралізації» проєкту USAID «ГОВЕРЛА» кандидат економічних наук Ігор Парасюк окреслив вектори політики та впровадження реформи децентралізації у рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

На Концептуальних питаннях сучасного етапу розвитку місцевого самоврядування в Україні зосередив увагу присутніх доктор юридичних наук, професор Михайло Баймуратов (Південно-український національний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського), доктор юридичних наук, професор Олександр Батанов (Інститут держави та права ім. В.М. Корецького НАН України), доктор юридичних наук, старший науковий співробітник Юрій Ключковський (Національний університет «Києво-Могилянська академія»), доктор юридичних наук, професор Олег Марцеляк (Інститут права КНУ імені Тараса Шевченка) та інші.

У рамках конференції представили роботи молодих вчених юристів – переможців Конкурсу проблематики сучасного стану законодавства України у галузі місцевого самоврядування «Кращий молодий дослідник муніципального права».

Нагороджував переможців конкурсу молодих вчених-юристів керівник проєкту «ГОВЕРЛА» Габріель Абрахам. Він відзначив високий рівень підготовки учасників та потужний потенціал майбутніх науковців, нестандартність, професійність та новаторський підхід кожного учасника, запросивши до участі наступного року. Переможці конкурсу отримали сертифікати та цінні подарунки.

Представники юридичного факультету вітають Аліну Пирожкову та бажають їй нових творчих звершень та наснаги для подальших досліджень.

 

Схожі новини