Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти ЗНУ вітають із ювілеєм доцентку кафедри фінансів, банківської справи та страхування Тетяну Батракову

Викладачі та студенти ЗНУ вітають із ювілеєм доцентку кафедри фінансів, банківської справи та страхування Тетяну Батракову

Викладачі та студенти ЗНУ вітають із ювілеєм доцентку кафедри фінансів, банківської справи та страхування Тетяну Батракову
20.12.2021 14:49 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет кафедра фінансів банківської справи та страхування ювілей поздоровлення

Днями з ювілеєм колеги та студенти вітали досвідчену педагогиню й науковицю – доцентку кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Тетяну Батракову. Цей рік був щедрим на важливі дати для шановної іменинниці: також у 2021 р. виповнилося 40 років її загального трудового стажу.

Тетяна Іванівна закінчила Севастопольський державний технічний університет за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності». Свою трудову діяльність розпочинала в галузі громадського харчування. Потім – з 1991 року по 2014 рік – працювала на Запорізькому автомобілебудівному заводі. Також обіймала керівні посади, її досвід управлінської роботи становить понад 20 років.

У 2014 році Тетяна Батракова захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 08.00.04. – «Економіка та управління підприємствами», темою якої була «Управління ефективністю діяльності підприємств машинобудування» (наукова керівниця – професорка Алла Череп). Вона отримала диплом кандидата економічних наук, а два роки по тому їй було присвоєно вчене звання доцента.

Із 2014 року Тетяна Іванівна працює в ЗНУ, спочатку на посаді доцента кафедри фінансів та кредиту. А також продовжує активно співпрацювати з фінансовими службами промислових підприємств, банків, страхових компаній тощо. Свій фаховий досвід передає молодому поколінню економістів, які навчалися й навчаються на економічному факультеті. Шановна Тетяна Іванівна викладає дисципліни спеціалізації для студентів економічного факультету: «Гроші та кредит», «Банківські операції», «Фінансовий контролінг в банківських установах», «Грошово-кредитні системи зарубіжних країн», «Міжнародні фінанси», «Формування проєктної команди», «Світова банківська індустрія», «Управління трудовим потенціалом».

Сама фахівчиня постійно підвищує власну кваліфікацію, здійснює стажування у закладах вищої освіти, зокрема закордонних, профільних установах тощо: на базі факультету економіки та права Вроцлавського університету адміністрування та економіки (Польша, 2017), Scolaire Sainte Marthe-Chavagnes in Angouleme (Франція, м. Ангулем, 2018), Запорізького національного технічного університету (2015), потім – Національного університету «Запорізька політехніка» (2021), Запорізького регіонального відділення АБ «Південний» (2021).

Науковий доробок Тетяни Батракової складає понад 150 наукових і навчально-методичних праць, серед яких – 6 публікації у виданнях, що індексуються у міжнародних науковометричних базах Web of Science та Scopus. Авторка бере активну участь у роботі багатьох міжрегіональних та міжнародних конференцій та інших заходів, що їх організовує кафедра і факультет.

За свою плідну трудову, наукову й освітню діяльність була неодноразово відзначена грамотами Запорізької обласної ради, Запорізької міської ради, Запорізького автомобілебудівного заводу, ректора ЗНУ.

У цей знаменний день шановну ювілярку вітають колеги, друзі, учні, а також представники багатотисячної академічної спільноти ЗНУ. Бажаємо Вам, шановна Тетяно Іванівно, реалізації всіх амбітних планів, гармонії в душі, успіхів у всіх Ваших справах, здоров'я, довголіття, достатку і злагоди у Вашій родині.

 

 

 

Схожі новини