Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках реалізація спільного з Німецьким товариством міжнародного співробітництва «GIZ» проєкту в ЗНУ провели майстер-клас для працівників соціальної галузі

На базі центру післядипломної освіти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) та в співпраці з факультетом соціології й управління під керівництвом менеджера проєкту, проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи ЗНУ Олександра Гури триває реалізація проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється в партнерстві із Німецьким товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH). У його рамках для групи слухачів програми підвищення кваліфікації «Сучасні підходи надання соціальних послуг у територіальних громадах» – провели майстер-клас у змішаному, очно-заочному форматі.

Усього у заході взяли участь 20 осіб – соціальної галузі територіальних громад Запорізької області. 8 із них завітали до Запорізького національного університету, а ще 12 не змогли приїхати до Запоріжжя через велику завантаженість наприкінці календарного року. Однак вони не хотіли пропустити заняття з важливої для них теми, тож були дуже вдячні організаторам – представникам ЗНУ за можливість приєднатися до практичного заняття дистанційно, за допомогою Zoom-платформи.

На початку заходу керівник центру післядипломної освіти університету Сергій Ільїн представив присутнім запрошеного спікера – представника міжнародного благодійної організації «Карітас Україна» Володимира Швеця. Також Сергій Віталійович висловив сподівання, що захід буде плідним і корисним для всіх його учасників. Він привітав учасників із прийдешніми новорічно-різдвяними святами, побажавши їм усього найкращого в новому, 2022, році.

Під час майстер-класу «Калькуляція соціальних послуг в територіальних громадах» спікер Володимир Швець розповів учасникам про законодавчу базу надання таких послуг, їхню класифікацію, умови, що впливають на визначення калькуляції розрахунку за платні соціальні послуги тощо. Усі учасникам надали роздаткові матеріали, а також учасники отримають онлайн дані, необхідні для поглибленого опрацювання теми самостійно. Під час майстер-класу фахівці у соціальній галузі не лише отримали міцні теоретичні знання, а й виконали практичні вправи. Так, вони самостійно розрахували вартість платних соціальних послуг для їхніх територіальних громад. Усі учасники охарактеризували свою участь у майстер-класі як дуже інформаційну й корисну для їхньої подальшої роботи й підвищення їхньої кваліфікації.

Своєю чергою, представники ЗНУ відзначили активність учасників програми. Вони зазначили, що майстер-клас дозволив підвищити практичні компетенції учасників програми – фахівців соціальної галузі Запорізьких територіальних громад.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: