Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор Запорізького національного університету Микола Фролов відповів на запитання абітурієнтів

Ректор Запорізького національного університету Микола Фролов відповів на запитання абітурієнтів

Ректор Запорізького національного університету Микола Фролов відповів на запитання абітурієнтів
30.12.2021 11:57 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність відеозапис відповіді ректора на запитання абітурієнтів

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває плідна профорієнтаційна робота, якій всебічно сприяє ректор Микола Фролов. Представники закладу вищої освіти, зокрема відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування під керівництвом його начальниці Галини Микитів шукають нові цікаві й ефективні форми роботи з абітурієнтами. Серед їхніх пріоритетних задач – забезпечити всебічне й у повному обсязі інформування майбутніх вступників не лише про особливості вступної кампанії-2022, а й про переваги навчання в провідному закладі вищої освіти півдня України.

У рамках профорієнтаційної діяльності представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування звернулися до майбутніх вступників із пропозицією скористатися можливістю поставити запитання ректору ЗНУ Миколі Фролову.

Для цього абітурієнти мали заповнити зручну гугл-форму. Усі їхні питання передали Миколі Олександровичу, а його відповіді записали на відео й оприлюднили на офіційному YouTube-каналі Запорізького національного університету.

На сьогодні за лінком: https://www.youtube.com/watch?v=qPO0Ttjdg6w для всіх охочих доступне відео «Ректор ЗНУ М.О. Фролов відповідає на запитання вступників № 1».

Майбутні абітурієнти, зацікавлені у вступі до ЗНУ, скористалися можливістю та поставили чимало різноманітних запитань. Їх цікавили особливості вступу до ЗНУ, зокрема можливості взяти участь у пробних тренінгах із ЗНО, які традиційно проходять на базі вишу та чотиримісячні підготовчі курси, що діяли в минулі роки. А також – кількість бюджетних місць на заочному відділенні, загальна кількість бюджетних місць, вартість навчання за кошти фізичних чи юридичних осіб тощо. Крім того, вступники поставили запитання щодо структури ЗНУ, освітнього процесу, міжнародних студентських обмінів, матеріально-технічної бази університету тощо. Зокрема, їй необхідно було дізнатися про те, наскільки часто оновлюються освітні програми, чи приділяється увага практичному складнику підготовки фахівців, чи визнаються дипломи ЗНУ закордоном? Також їх цікавила біографія Миколи Олександровича, його точка зору на різні запитання.

На всі запитання ректор надав вичерпні відповіді та запросив молодь вступати до Запорізького національного університету.

Ознайомитися з відео можна за лінком: https://www.youtube.com/watch?v=qPO0Ttjdg6w

У планах відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування незабаром викласти нове відео – другу частину з відповідями ректора Миколи Фролова на запитання вступників.

 

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/znu_official/

 

 

 

Схожі новини