Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики провели низку профорієнтаційних зустрічей зі студентами четвертого курсу

На факультеті журналістики провели низку профорієнтаційних зустрічей зі студентами четвертого курсу

На факультеті журналістики провели низку профорієнтаційних зустрічей зі студентами четвертого курсу
28.12.2021 13:15 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики зустріч студентів із деканом вступ до магістратури

Протягом тижня декан факультету журналістики ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University) Віктор Костюк зустрічався зі студентами-випускниками бакалаврату всіх освітніх програм («Журналістика», «Реклама та зв’язки з громадськістю», «Редакторсько-видавнича діяльність та медіамоделювання» та «Інформаційно-комунікаційна справа») двох спеціальностей факультету – «Журналістика» та «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Зустрічі присвятили розмові зі студентами про плани на майбутнє та перспективи подальшого вступу до магістратури.

Декан наголосив, що на сьогодні на факультеті журналістики в магістратурі є можливість навчання за трьома освітніми програмами – «Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю» та «Медіакомунікації». У своєму зверненні до студентів Віктор Володимирович зосередив їхню увагу на необхідності для сучасної молодої людини постійно розвиватися, вибудовуючи потужну платформу для свого майбутнього. Рівень магістра, на думку Віктора Костюка, – це додаткова база компетентностей у боротьбі з конкурентами у професійній галузі, а також – важливий критерій кар’єрного зростання.

Основним питанням зустрічей стало обговорення вимог для вступу до магістратури. Зокрема, йшлося про необхідність складання  ЗНО з іноземної мови, а також про можливість (за потреби) підвищення рівня знань із відповідної мови на базі Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Запорізького національного університету.

Особливу увагу декан факультету приділив цьогорічному нововведенню для вступників до магістратури факультету журналістики – складання Єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ). Оскільки для спеціальності «Журналістика» така форма вступу є новою, вона потребує детального роз’яснення, зокрема, підготовки до тестування, специфіки його організації та проведення, а також критеріїв оцінювання.

Наприкінці студентам запропонували долучитися до Асоціації випускників факультету та університету.

 

Анна Баранецька,

заступник декана з профорієнтаційної роботи

 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини