Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету, талановитий вчений, доцент кафедри економічної кібернетики Сергій Іванов

«Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету, талановитий вчений, доцент кафедри економічної кібернетики Сергій Іванов

«Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету, талановитий вчений, доцент кафедри економічної кібернетики Сергій Іванов
17.05.2021 10:37 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет кафедра економічної кібернетики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У рамках профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ», який триває в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованцем економічного факультету Сергієм Миколайовичем Івановим, який після закінчення навчання працює на кафедрі економічної кібернетики ЗНУ.

- Сергію Миколайовичу, розкажіть, будь ласка, про навчання на економічному факультеті ЗНУ. У якому році Ви його закінчили?

- Я навчався в ЗНУ на економічному факультеті за спеціальністю «Економічна кібернетика». Під час навчання брав участь у наукових олімпіадах зі спеціальності та конкурсах наукових робіт. Загалом навчання в ЗНУ – це кращій час, який можна було б згадати. Отримав червоний диплом магістра у 2012 році.

- На якій посаді та де Ви зараз працюєте?

- У 2016 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Методи та моделі оцінювання економічної ефективності інвестиційних інтернет-проєктів», отримав ступінь кандидата економічних наук, нещодавно звання доцента. Зараз працюю на кафедрі економічної кібернетики ЗНУ на посаді доцента.

- Чому Ви обрали саме навчання в ЗНУ?

- Під час вступу була можливість обрати навчання або в ЗНУ на економічну кібернетику, або в ЗНТУ на системного адміністратора. Обрав саме кібернетику через актуальність і конкурентноздатність знань, умінь і навичок за цією економічно практичною спеціальністю.

- Як складалися стосунки з викладачами?

Лекції багатьох викладачів кафедри були настільки захопливими, що не можливо було не зацікавитися дисциплінами, що викладались, тому стосунки були тільки добрими. Я і зараз не відмовляюся побувати на лекціях тепер уже своїх колег Козіна І.В. і Макаренко О.І.

- Що для Вас було найважчим у студентські роки?

- Я гадаю, що з відповіддю на це питання більшість студентів майбутніх, теперішніх і колишніх будуть зі мною згодні: це – сесія. Пора, коли необхідно за невеликий проміжок часу згадати (або вивчити) все те, що викладали впродовж семестру.

- Що Вам запам’яталось найбільше під час навчання на економічному факультеті ЗНУ?

- Як разом із товаришами з групи після пари виходили випити каву на перерві. У нас була насправді дружна група.

- Які знання та навички, отримані під час навчання, Вам знадобилися або що Ви використовуєте в своїй професійній діяльності?

- Найважливіше, що я здобув в університеті, – це вміння математичного моделювання, тобто розробляти математичні моделі в економіці, що дозволило мені дослідити процес створення та розвитку інтернет-проєктів, на основі чого і написав кандидатську дисертацію.

- Якими були Ваші перші кроки після завершення університету?

- Я вступив до аспірантури ЗНУ та почав займатися науковою роботою на кафедрі економічної кібернетики.

- Поділіться, будь ласка, власними «секретами», як стати успішним у своїй професії?

- Головне – постійно займатись удосконаленням свого багажу знань, вмінь та навичок, адже світ не стоїть на місці.

- Що Ви порадили б студентам, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Економічна кібернетика»?

- Раджу студентам більше часу приділяти спілкуванню з викладачами. Не тільки на парах, а й на консультаціях. Вони можуть вас багато чому навчити, якщо ви приділите цьому час.

- На Вашу думку, на сьогодні Ви досягли тих цілей, які ставили перед собою?

- Зараз у мене ще є одна велика мета: дописати докторську роботу з економіки та захистити її.

- Яким Ви бачите розвиток університету, економічного факультету та які напрямки роботи потребують найбільшої уваги?

- Зараз, під час пандемії, гадаю, найважливіше для факультету налаштувати ефективний зв'язок викладачів зі студентством. Без спілкування о-лайн важко контролювати якість викладених знань.

- Чим Вам запам’ятались студентські роки?

- Студентські роки більш за все запам’яталися тим, що завжди було бажання відвідувати лекції та лабораторні, адже там були друзі з групи та цікаві знання.

- Які риси вдачі, на Вашу думку, мають бути в людини, котра обрала Вашу професію?

- Я гадаю, що будь-яка людина, яка бажає пізнати цей світ повністю, а також донести цей досвід до наступного покоління, має усе, що необхідно для професії викладача.

- Чи змінили б Ви щось у своєму житті, якби могли знову стати студентом?

- Якщо була б можливість знову стати студентом, я б просто пройшов увесь цей шлях знову, нічого не змінюючи.

- Які Ваші цілі, пов’язані з професійними досягненнями?

- Як я вже казав, захистити докторську роботу за спеціальністю економіка.

- Що побажаєте студентам ЗНУ?

- Бажання вчитися та мотивації до саморозвитку.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини