Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ віфлеємський благодатний вогонь передали українські скаути

У ЗНУ віфлеємський благодатний вогонь передали українські скаути

У ЗНУ віфлеємський благодатний вогонь передали українські скаути
30.12.2021 14:07 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University свято Віфлеємський вогонь скаутська організація

Двадцять восьмого грудня представники Запорізької молодіжної скаутської організації «Хортичий острів» та «Скаути Запорожжя» привезли Віфлеємський вогонь до міста. Вони завітали до Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), зустрілися з його керівництвом і побажали представникам вишу всього найкращого в прийдешньому році.

ЗНУ на святковій зустрічі представляли ректор Микола Фролов, перший проректор Олександр Бондар, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук і проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов.

Ректор від імені всього колективу університету подякував скаутам за візит. Адже Віфлємський вогонь, яким вони щедро поділися із представниками ЗНУ, вважається благодатний і здатний забезпечити мир і процвітання.

Щороку австрійські скаути беруть вогонь на місці народження Ісуса Христа у Віфлеємі та транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у кафедральному соборі Відня його передають до сусідніх країн. 28 грудня представники Запорізької молодіжної скаутської організації «Хортичий острів» та «Скаути Запорожжя» під керівництвом одного з ідейних засновників українського скаутингу Сергія Бородіна привезли вогонь до Запоріжжя. Вони побували з офіційним візитом у Запорізькій міській раді. Однак не оминули своєю увагою й ЗНУ.

- Після того, як перейняли Віфлеємський вогонь, не варто одразу дмухати на свічку та гасити її. Аби зберегти силу диво-вогню, його потрібно загасити пальцями руки. Цей вогник наділений особливою силою, яка захищатиме та оберігатиме дім від негараздів цілий рік, – зазначила членкиня Національної організації скаутів України, Запорізької молодіжної організації «Хортичий острів» та «Скаути Запорожжя» Алла Яременко.

До речі, свічка з Віфлеємським вогнем миру буде знаходитися на першому поверсі Запорізької міської ради біля ялинки. Кожен бажаючий зможе прийти та запалити свою свічку, обов’язково нову, а потім поділитися чарівним вогнем зі своїми близькими та рідними.

 

Схожі новини