Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму відбулося чергове засідання круглого столу за участю стейкґолдерів

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму відбулося чергове засідання круглого столу за участю стейкґолдерів

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму відбулося чергове засідання круглого столу за участю стейкґолдерів
11.01.2022 11:58 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму освітній процес засідання круглого столу співпраця зі стейкґолдерами

Одинадцятого січня 2022 р. у ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося чергове засідання круглого столу за участю гаранта освітньо-наукової програми, членів проєктної групи, стейкґолдерів, групи забезпечення підготовки здобувачів третього рівня вищої освіти докторів філософії із галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму. Учасники зібрання обговорили питання підготовки та перспективи подальшого розвитку.

Гарантка освітньо-наукової програми д.фіз.вих., доцентка Світлана Караулова доповіла про сучасний стан підготовки здобувачів третього рівня вищої освіти підготовки докторів філософії зі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» у Запорізькому національному університеті. Вона проаналізувала співпрацю членів проєктної групи, групи забезпечення зі стейкґолдерами. Результати спільних напрацювань відображені в освітньо-науковій програмі, наукових статях, тезах, доповідях на науково-практичних конференціях. Наголосила на прозорому висвітленні процесу провадження і результатів моніторингу освітньої програми на офіційних ресурсах ЗНУ.
Представники проектної групи: завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту д.пед.н., професор А.П. Конох, завідувач кафедри фізичної культури і спорту д.пед.н., професор А.В. Сватьєв, завідувачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії д.б.н., професорка Н.В. Богдановська – доповіли про результати підготовки докторів філософії зі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» та наголосили на необхідності розширення деяких розділів дисциплін.
Про результати проходження здобувачами навчально-педагогічної практики проінформувала членкиня проектної групи, к.фіз.вих., доцентка кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту О.В. Соколова, акцентувавши на доцільності продовження досвіду участі здобувачів у педагогічній практиці, згідно зі спеціалізацією наукових досліджень. Зосередила увагу присутніх д.фіз.вих., професорка В.О. Тищенко й на питанні дотримання запланованих видів робіт індивідуального плану здобувачів, посиленні їх публікаційної активності, проходженні стажувань як у міжнародних, так і вітчизняних наукових центрах, отриманні грантів, розробці та реалізації інноваційних проектів тощо.
Стейкґолдер – д.фіз.вих., професор кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я Запорізького державного медичного університету Е.Ю. Дорошенко високо оцінив рівень підготовки здобувачів третього рівня вищої освіти докторів філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» у ЗНУ.
Декан факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, д.б.н., професор М.В. Маліков запропонував додати до протоколу наступне: із метою врахування досвіду науково-педагогічних працівників факультетів, експертів Національного агентства з якості вищої освіти в межах моніторингу освітніх програм, за якими ведеться підготовка здобувачів третього рівня вищої освіти докторів філософії, провести низку тренінгів, майстер-класів і засідань круглих столів на факультеті.

ФОТОГАЛЕРЕЯ:
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.651211492986859

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини