Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти біологічного факультету завітали на екскурсію до вишівського Музею води

Викладачі та студенти біологічного факультету завітали на екскурсію до вишівського Музею води

Викладачі та студенти біологічного факультету завітали на екскурсію до вишівського Музею води
18.01.2022 10:40 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет Музей води екскурсія просвітницька діяльність

Напередодні новорічних свят відбулася екскурсія викладачів біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) до «Музею води», що відкрився при Запорізькому національному університеті в 2021 році. На екскурсії були присутні: завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології Олександр Рильський, завідувачка кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захиcту та медицини Оксана Кущ, доцентки кафедри хімії Юлія Петруша та Вікторія Перетятько, доценти кафедри загальної та прикладної екології і зоології Наталія Воронова, Валерій Горбань і Костянтин Домбровський, а також – студенти біологічного факультету і школярі.

Екскурсія провів керівник музею Роман Баранніков. Метою створення музею є донесення до якомога ширшого кола відвідувачів, починаючи зі школярів, важливості знань про правильне використання та необхідність збереження й охорони водних ресурсів. Музей поділений на декілька експозицій, серед яких можна виділити фотозону, майданчик експериментів (міні-лабораторію), експозицію методів очищення води, 3D-модель містечка, що демонструє колообіг води в природі, та багато іншого.
Відвідувачі ознайомились з експонатами, які розкривають властивості та значення води для людини, зокрема, і планети загалом. Експозиції музею характеризують гідросферу планети Земля, інформують про водні ресурси нашої держави; знайомлять із геологічною будовою земної кори та процесом фільтрації води; раціональним водокористуванням й технологічними схемами очистки стічних вод на очисних спорудах тощо.
Створення «Музею води» (другого в Україні) для такого промислового міста, як Запоріжжя, є вкрай необхідною та важливою справою. Тут на кожному кроці закликають берегти воду та застерігають від неекономного її використання. Його відвідування має стати обов’язковим заходом для школярів та студентів-першокурсників, що сприятиме покращенню інформованості населення стосовно цінності водних ресурсів і збереженню води – скарбу, яким нехтують.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.653808962727112

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини