Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти факультету соціології та управління вітають декана Тетяну Бірюкову з ювілеєм

Викладачі та студенти факультету соціології та управління вітають декана Тетяну Бірюкову з ювілеєм

Викладачі та студенти факультету соціології та управління вітають декана Тетяну Бірюкову з ювілеєм
20.01.2022 09:20 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління ювілей поздоровлення

Колеги, студенти, друзі й однодумці вітають декана факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), кандидатку філософських наук, доцентку Тетяну Бірюкову з ювілеєм!

У 1992 році Тетяна Федорівна закінчила Запорізький державний університет за спеціальністю «соціологія», кваліфікацію «соціолог, організатор соціологічних досліджень». Із 1996 року до сьогодні вона працює в Запорізькому національному університеті. У 2006 році Тетяна Бірюкова захистила дисертація на здобуття вченого звання кандидата філософських наук за спеціальністю 09.00.10 «філософія освіти» на тему «Болонський імператив підготовки майбутніх менеджерів».
За 35 років педагогічної роботи шановна науковиця стала професіоналом у вивченні багатьох наукових галузях: це – філософія та соціологія освіти, соціологічні аспекти управління освітою, самоорганізація і розвиток особистості, практичні соціологічні дослідження, соціологічні аспекти управління працею. Вона – авторка близько 40 наукових публікацій: тез наукових конференцій (в тому числі двох закордонних), наукових статей у фахових наукових журналах, навчального посібника «Самоорганізація особистості» (2015), методичних видань та співавтором колективної монографії «Нариси історії соціології Нижньої Наддніпрянщини» (2018). Протягом десяти років вона – наукова керівниця учасників Малої академії наук.
Шановна Тетяна Федорівна! Колектив факультету соціології та управління та ваші студенти цінують Ваш талант як керівниці й педагогині. Щиросердно вітаємо Вас із важливою датою для Вашого життя! Бажаємо щастя та добра Вам та вашій родині! Найголовніше це бути здоровим та бадьорим! Вірте тільки у краще, слугуйте взірцем для людей, які Вас оточують! Хай буде світлий кожен день! Успіхів у роботі та творчого натхнення! Із ювілеєм!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини