Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті підбили підсумки діяльності наукового сектору студради за 2021 рік

На юридичному факультеті підбили підсумки діяльності наукового сектору студради за 2021 рік

На юридичному факультеті підбили підсумки діяльності наукового сектору студради за 2021 рік
21.01.2022 14:46 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет наукова діяльність студентська наука

У січні 2022 року в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) підбили підсумки діяльності наукового сектору студентської ради юридичного факультету за минулий рік.

Варто відзначити, що колектив наукового сектору оновили у січні 2021 року, відтоді до його складу увійшли студентки 1 курсу Поліна Пряникова, Поліна Кочетова та Дар’я Лях.
На сьогодні голова наукового сектору юридичного факультету – переможниця Всеукраїнського конкурсу наукового есе на тему: «Права людини в епоху розвитку Штучного Інтелекту» серед студентів юридичних факультетів України, організованого «ELSA» – «The European Law Student’s Association», Поліна Пряникова.
Розповідаючи про діяльність юних науковців юридичного факультету за 2021 рік, Поліна від імені всіх представників наукового сектору подякувала за всебічну підтримку й поради ректору ЗНУ Миколі Фролову та декану факультету Тетяні Коломоєць.
Серед численних перемог і здобутків майбутніх правників Запорізького національного університету голова наукового сектору струдради особливо відзначила розширення географії взаємодії ЗНУ із науковим світом. Про наукові досягнення студентів факультету дізналися в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, в Національному університеті «Одеська юридична Академія»; у Гарварді, у коледжі Нокса, у New Jersey, у Вашингтоні, у Теннессі, «США); у Цузі та Цюріхському університеті, (Швейцарія); в «ELSA» – «The European Law Student’s Association», (ЄС); у науковій раді в Афінах (Греція); у науковій раді в Мельбурні (Австралія);а також – в організації UNICEF та в Міжнародному Комітеті Червоного Хреста. Крім того, студенти-науковці співпрацювали із широким колом вітчизняних спортсменів і підприємців. Вони долучалися до заходів, організованих в Офісі Президента, Генерального прокурора і НАЗК України, в Міністерстві освіти і науки України та в Міністерстві цифрової трансформації України, серед адвокатів НААУ тощо.
Також упродовж року для студентів юридичного факультету представники наукового сектору двічі організовували інтелектуальну гру «Брейн-ринг». Ці заходи проходили з дотриманням усіх карантинних вимог і здобули схвалення керівництва факультету й студентської спільноти.
Не залишилися студенти-науковці юридичного факультету осторонь від профорієнтаційної діяльності. Вони провели низку заходів із залучення учнівської молоді до лав студентства ЗНУ.
Про інші численні здобутки й досягнення представників наукового сектору студентської ради юридичного факультету можна дізнатися за лінком: https://prianykovabusiness.wixsite.com/defender/report-2021?fbclid=IwAR2vkmRKTBKa6dWJMeyJsC7nsoPlelJYOEyWDaIiMXYmL0v3b7c6cj_zK3k
Самі представники наукового сектору оцінюють минулий, 2021, рік як дуже плідний і важливий та переконані в подальшій успішній реалізації своїх планів.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини